امروز : ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۵:۲۷
صفحه نخست | اخبار قشم | امام جمعه قشم: خلیج فارس را گور بیگانگان می کنیم/ جاده درگهان- لافت، راه مرگ و وحشت

امام جمعه قشم: خلیج فارس را گور بیگانگان می کنیم/ جاده درگهان- لافت، راه مرگ و وحشت

منتشر شده در ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰
بیگانگان

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از فارس از قشم، حجت الاسلام غلامرضا حاجبی ظهر امروز در خطبه های نمازجمعه این هفته قشم بیان کرد: برنتافتن ما از حضو بیگانگان در منطقه چه برجام باشد و نباشد پابرجاست و آنان باید از این منطقه بروند و این کشورها باید بدانند راه ما راه حق است و باید بدانند ما راهبرد امنیتی خود را با برجام تنظیم نکرده‌ایم.

وی بیان کرد: قوی شدن بایسته جمهوری اسلامی است و در قرآن نیز به قوت و عزت در راه توحید اشاره شده است و یکی از آنها قدرت مبتنی بر دانش بومی است.

خطیب جمعه قشم اظهار داشت: علم به عنوان مولفه قدرت مطرح می شود و هر ساله از قدرت های قدرت های پزشکی و دارویی و غیره پرده برداری می کنیم در زمینه هسته ای و دشمنان می خواهند ما به آنان وابسته بمانیم.

دشمن به دنبال خسارت به باور ملی با شیوه تحریم و تحریف است

وی با بیان اینکه اساس امنیت ما مساله انقلاب است و به دولت ها نیز بازنمی گردد، ادامه داد: دشمنان سعی در خسارت به باور ملی با شیوه تحریم و گاهی نیز تحریف که مملکت و اعتماد کلی را تضعیف کنند و امید به برجام گره خورد که اشتباه بود و برای کنترل ما از آن استفاده می کردند

امام جمعه شهرستان قشم نفوذ انقلاب اسلامی در میان آحاد منطقه را خارج از مسائل هسته‌ای دانست و اضافه کرد: این در حالیست که مردم منطقه عشق این راه و انقلاب هستند وانقلاب اسلامی کرامت بخشی به اسلام را رقم زده است.

فکری به حال جاده مرگ و وحشت کنید

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت پیدا کردن مشکلات تاکید کرد و افزود: لازم است مسئولان سریعتر اقداماتی انجام دهند و بطور مثال راه های شهرستان و خصوصا درگهان به لافت که اگر آن را جاده مرگ ننامیم، قطعا جاده وحشت است.

خطیب جمعه قشم همچنین ادامه داد: نیازمند عزم راسخی برای جاده و راه در سطح شهرستان هستیم تا بتوانیم وضعیت تردد د راه های مواصلاتی را بهبود و ارتقا ببخشیم.

وی با تصریح بر نیاز برخورد با مسببات وضع موجود و برکناری آنان، بر لزوم استفاده از ظرفیت تربیت شدگان نظام، فرهیختگان و جوانان انقلابی تاکید کرد.

فرهیختگان هرمزگانی در هیأت مدیره شرکت‌های هرمزگان بکار گرفته شوند

حجت الاسلام حاجبی حل مشکل بیکاری با حضور فرهیختگان در هیات مدیره شرکت ها بیان داشت: با استفاده از این ظرفیت‌ها می‌توان به افزایش اشتغالزایی در استان امیدوارتر بود.

مسؤولان به بدگویی بدگویان و مدح مدیحه سرایان توییتری توجه نکنند

وی گفت: در استان و شهرستان ما مسئولین اجرایی خودشان را از مشورت دلسوزها بی نیاز ندانند و مشاور امین و بااخلاص برگزینند و بدگویی بدگویان یا برخی مدیحه سرایان توییتری تاثیری در قضاوت های آنان ندهد؛ چرا که این مسائل دردی از مردم را دوا نمی کند.

امام جمعه شهرستان قشم همچنین در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص شهادت طلاب در حرم رضوی گفت: دشمن به دنبال تفرقه است و پازل های منطقه ای روزی در گنبد کاووس و روزی در مشهد، روزی سنی می کشد و روزی شیعه و می خواهد اتحاد ما که خاری در چشم دشمنان است را خدشه دار کند.

حکایت عمامه و خون پایانی ندارد و شهادت مزد مردان خداست

وی بیان کرد: حکایت عمامه و خون پایان ندارد و این اساس است و این عمامه ها از محراب کوفه، خونی شد و و پس از آن نیز در قائله های مختلف و هم اکنون نیز دوباره در مشهد نشان میدهد این افراد بدون چشمداشت چه کارهایی انجام می دادند.

خطیب جمعه قشم اظهار داشت: دشمن از این طلاب و افراد خالص واهمه دارد؛ اما اگر فرد عمامه نشینی حرف تفرقه افکنانه زد و سخنان لندن نشینان را گفت، حمایت می کند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=13284

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *