امروز : ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۱۳
صفحه نخست | اقتصادی | افزایش جایگاه های سوخت گیری با کارت آزاد در هرمزگان

افزایش جایگاه های سوخت گیری با کارت آزاد در هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۳

 بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، جایگاه عرضه سوخت در شهر بندرعباس  با کارت جایگاه داران افزایش یافت.

افزایش جایگاه های سوخت گیری با کارت آزاد در هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری قشم، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد: جایگاه عرضه سوخت در شهر بندرعباس  با کارت جایگاه داران افزایش یافت و اکنون در۶ جایگاه جَرون، نارگیل، ترنج، آفتاب درخشان، سامکو و پامرا برای سوخت گیری آزاد در نظر گرفته شده است.

بر اساس این اطلاعیه در دیگر شهرستان های استان محدودیت سوخت گیری آزاد وجود ندارد و رانندگان بااستفاده از کارت جایگاه می توانند سوخت گیری کنند.

احمد سالاری‌فر مدیرمنطقه پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان در این زمینه گفت: تنها محدودیت سوخت گیری آزاد در شهرستان جاسک است که اکنون طرح کدینگ در حال اجراست.

وی گفت: بر اساس طرح کدینگ فقط خودرو‌هایی که دارای شماره پلاک یا آدرس شهر‌های موضوع طرح باشند، مجاز به سوختگیری در جایگاه‌های سوخت هستند و دیگر خودرو‌ها از جمله خودرو‌های مهمان و  بدون کارت می‌توانند در جایگاه‌های منتخبی که اطلاع‌رسانی شده است، سوختگیری کنند.

بر این اساس در شهرستان جاسک به عنوان تنها شهرستان دارای طرح کدینگ هرمزگان، جایگاه‌های سوخت شرف، گابریک، نظام پور، قتالی، ذهبندی، گتان، پیوشک، ذیگدف، سهران، لیردف، سوری، کوه مبارک، کرتی، هون، کاشی، سورگ، جاسک کهنه، بحل، کلیرک (فروشندگی) و کمپکی برای سوخت گیری مسافران در نظر گرفته شده است.

در دیگر شهرستان‌های هرمزگان نیز سوخت گیری آزاد مجاز است و مسافران نوروزی با مراجعه به جایگاه‌های سوخت می‌توانند با کارت جایگاه سوخت گیری کنند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22261

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *