امروز : ۲۸ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰:۰۱
صفحه نخست | اقتصادی | افتتاح ۸۰۰ کلاس درس جدید در هرمزگان

افتتاح ۸۰۰ کلاس درس جدید در هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۶

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس هرمزگان گفت: ۲۰۰ پروژه آموزشی در دور دوم سفر رییس جمهور به استان و همزمان با دهه فجر در هرمزگان به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری قشم، مهدی باوقار زعیمی مدیرکل نوسازی وتجهیز مدارس هرمزگان امروز در نشستی با خبرنگاران در خصوص پروژه های قابل افتتاح در سفر دور دوم رییس جمهور به هرمزگان و همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: ۲۰۰ پروژه آموزشی در دور دوم سفر رییس جمهور به استان و همزمان با دهه فجر در هرمزگان به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به اینکه اعتبار پروژه‌های فضای آموزشی از محل اعتبارات دولتی و مشارکت خیرین مدرسه ساز تامین شده است، افزود: برای احداث این پروژه ها بیش از ۱۳۰۰ میلیارد تومان در مجموع هزینه شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان خاطرنشان کرد: ۲۰۰ پروژه آموزشی در قالب ۸۰۰ کلاس درس با زیربنای ۷۰ هزار و ۴۴۰ مترمربع با حضور رییس جمهور در استان به بهره برداری خواهد رسید.

باوقار ضمن قدردانی از نگاه ویژه استاندار و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور به حوزه مدرسه سازی در استان هرمزگان تصریح کرد: در حال حاضر تعداد ۲۶۰ پروژه آموزشی در سراسر استان هرمزگان در حال اجرا است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=20354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *