امروز : ۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۵
صفحه نخست | اجتماعی | اصناف و نانوایی‌ها باید به شبکه گاز شهری متصل شوند

اصناف و نانوایی‌ها باید به شبکه گاز شهری متصل شوند

اخبار :
منتشر شده در ۵ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۷
اصناف و نانوایی‌ها باید به شبکه گاز شهری متصل شوند

استاندار هرمزگان بر لزوم اتصال اصناف و نانوایی‌ها به شبکه گاز شهری تاکید‌کرد و گفت: برای این مهم آمادگی داریم ماهیانه ۵ هزار کنتور نصب کنیم.

به گزارش پایگاه خبری قشم، مهدی دوستی شامگاه شنبه چهارم آذرماه در نشست بررسی پروژه‌های گازرسانی استان، اظهارداشت: طرح‌های خوبی در راستای مقابله با قاچاق سوخت در حال انجام است ضمن اینکه اعتبارات بسیار زیادی معطوف به امر گازرسانی در استان و توسعه شبکه شده است تا نیاز به گاز و سوخت مایع به حداقل برسد.

وی افزود: گازرسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی آغاز شده و در حال پیش‌روی است از این رو لازم است گام بعدی را نیز در گازرسانی برداریم و اصناف نیز ملزم شوند تا به شبکه گاز شهری متصل شوند.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان، تاکید کرد: این آمادگی وجود دارد که ماهیانه ۵ هزار رگلاتور و کنتور گاز نصب شود و برای بخش‌هایی از شهر هم که شبکه گاز کشیده نشده سریعا توسعه شبکه انجام‌ شود.

دوستی با بیان اینکه یک هزار و ۱۰۰ واحد نانوایی فعال در استان وجود دارد، گفت: عمده‌ترین مصرف‌کنندگان سوخت مایع نانوایی‌ها هستند از این رو آن‌ها هم الزام خواهند شد تا به شبکه گاز شهری متصل شوند‌.

وی خاطرنشان‌کرد: نانوایی‌هایی که در مجاورت شبکه گاز شهری قرار دارند باید انشعاب گاز دریافت کنند در غیر اینصورت قیمت سوخت مایع برای آن‌ها تغییر خواهد کرد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=17050

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *