امروز : ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۰۱
صفحه نخست | اقتصادی | اختصاص ۵ دستگاه آمبولانس جدید به ناوگان اورژانس هرمزگان

اختصاص ۵ دستگاه آمبولانس جدید به ناوگان اورژانس هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۶

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از اختصاص ۵ دستگاه آمبولانس جدید به ناوگان اورژانس هرمزگان به ارزش ۴۱۹ میلیارد ریال در آستانه نوروز خبر داد.

اختصاص ۵ دستگاه آمبولانس جدید به ناوگان اورژانس هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری قشم، دکتر غلامعلی جاودان رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت : پیش از ظهر امروز یک دستگاه آمبولانس تویوتاهایس مدل ۲۰۲۳ به ارزش ۸۰ میلیارد ریال اهدایی سازمان جهانی بهداشت به اورژانس استان تحویل شد تا در شهرستان بندرلنگه مورد استفاده قرار گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان همچنین افزود: دیروز یک دستگاه آمبولانس بنز ۳۱۵ مدل ۲۰۲۳ ، اهدایی امورپناهندگان سازمان ملل به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال به پایگاه اورژانس جاده ای جکدان تحویل شد.

دکتر جاودان گفت: یک دستگاه آمبولانس تویوتا هایس مدل ۲۰۲۳ اهدایی خیرین به ارزش ۲۹ میلیارد ریال طی روزهای آتی به یکی از مراکز جامع سلامت شهرستان میناب اختصاص می یابد.

وی با بیان اینکه ۲ دستگاه آمبولانس دیگر در روزهای آتی به ناوگان اورژانس استان اضافه می شود، گفت: یکی از آمبولانس ها تویوتا لندکروز مدل ۲۰۲۴ به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال که مقرر است به انجام خدمات دهی بیمارستان خاتم الانبیا (ص) جاسک بپردازد و آمبولانس بعدی تویوتاهایس مدل ۲۰۲۳ به ارزش ۹۰ میلیارد ریال که در نظر است به مرکز خدمات جامع سلامت کلاهی میناب اختصاص یابد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از اقدام موثر سازمان جهانی بهداشت و امورپناهندگان سازمان ملل در اهدای آمبولانس به هرمزگان تقدیر کرد و افزود: اهدای  این آمبولانس ها با مساعدت و حمایت وزارت بهداشت در جهت تأمین نیازهای بهداشتی استان هرمزگان انجام شد که نقش مهمی در تقویت ناوگان اورژانس استان هرمزگان دارد.

دکتر جاودان با بیان اینکه حضور خیرین در عرصه سلامت، مایه ی قوت قلب و دلگرمی است اظهار داشت: بدون شک، مشارکت و همراهی خیرین در تأمین نیازهای بخش بهداشت و درمان، نقشی حیاتی در ارتقای سطح سلامت جامعه ایفا می کند و هدیه ارزشمند اهدای آمبولانس، نقش بسزایی در ارائه خدمات اورژانس و نجات جان بیماران در مناطق محروم خواهد داشت.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=21981

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *