امروز : ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۰۴
صفحه نخست | اجتماعی | اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و شناسایی محل های دپو سوخت قاچاق در چندین محله شهرستان بندرعباس

اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و شناسایی محل های دپو سوخت قاچاق در چندین محله شهرستان بندرعباس

اخبار :
منتشر شده در ۸ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۴
اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و شناسایی محل های دپو سوخت قاچاق در چندین محله شهرستان بندرعباس

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و شناسایی محل های دپو سوخت قاچاق در چندین محله شهرستان بندرعباس با کشف بالغ بر ۸۰ هزار و ۴۰۰ لیتر سوخت قاچاق ، توقیف ۹۵ مخزن سوخت و پنج دستگاه پمپ برقی در شهرستان بندرعباس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قشم، در ادامه پاکسازی کانون های قاچاق سوخت در هرمزگان، امروز سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی هرمزگان از اجرای یک عملیات بزرگ دیگر در این استان خبر داد و بیان داشت: روز گذشته در ادامه طرح های پاکسازی نقاط و محلات آلوده در دو عملیات منسجم طرح پاکسازی نقاط آلوده  و شناسایی محل های دپو سوخت قاچاق، در چندین محله  شهرستان بندرعباس  اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح ضربتی که با همکاری مأموران تیم عملیاتی یگان امداد و پاسگاه های حسنلنگی و گنو شهرستان بندرعباس،عملیاتی گردید  ۲۰ باب چهار دیواری فاقد سکنه مورد شناسایی و در بازدید از محل های دپو ، مقدار ۸۰ هزار و ۴۰۰ لیتر گازوییل قاچاق کشف و ضبط شد.

این مقام ارشد انتظامی  با اشاره به اینکه در این رابطه یک متهم دستگیرشد، بیان داشت : دودستگاه  موتورسیکلت هوندا و تعداد ۹۵ عدد بشکه های نگهداری سوخت و تعداد ۵ دستگاه پمپ برقی تخلیه سوخت توقیف گردید. 
 
سردار جاویدان ارزش محموله های مکشوفه را بنا به نظر کارشناسان ۲۸ میلیارد ریال عنوان و  تأکید کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند و سامانه ۱۱۰ به صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت درخواست های انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی شهروندان است. 

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=17166

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *