امروز : ۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۵۹
صفحه نخست | اجتماعی | اجرای طرح عفاف و حجاب در معابر و اماکن عمومی هرمزگان

اجرای طرح عفاف و حجاب در معابر و اماکن عمومی هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۲۶

فرماندهی انتظامی استان هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد از روز شنبه ۲۵ فروردین ماه طرح عفاف و حجاب با جدیت بیشتر در معابر و اماکن عمومی هرمزگان پیگیری می شود.

اجرای طرح عفاف و حجاب در معابر و اماکن عمومی هرمزگان
به گزارش پایگاه خبری قشم، در متن این اطلاعیه آمده است:
به نام خدا شهروندان گرامی ، هم میهنان محترم فرماندهی انتظامی استان هرمزگان ضمن تبریک عید سعید فطر و تقدیر از یکایک شما به سبب رعایت ارزش ها و موازین دینی و اخلاقی جامعه، به اطلاع می رساند که در چارچوب مطالبات عمومی و بر اساس وظایف قانونی، طرح حجاب و عفاف از روز شنبه بیست و پنجم فروردین ماه در همه معابر و اماکن عمومی با جدیت بیشتر دنبال خواهدشد.
به همین سبب از همه شهروندان محترم، به ویژه دختران و بانوان گرامی، درخواست می شود به منظور رعایت قانون و حفظ ارزش های اخلاقی و هنجارهای ملی و مذهبی جامعه، حریم پر حرمت حجاب و عفاف را آن گونه که شایسته است رعایت نمایند.
پلیس ضمن اطمینان از رعایت موازین اخلاقی و حریم عفاف توسط قاطبه شهروندان، یادآور می شود که ناگزیر، براساس وظایف خویش، با ناقضان قانون حجاب و عفاف برخورد قانونی می نماید.از همین روی، از آنان انتظار دارد که به ارزش های قانونی احترام بگذارند و کنش و پوشش خود را در آن چارچوب تنظیم نمایند.
اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22979

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *