امروز : ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۸:۴۵
صفحه نخست | اجتماعی | ابراهیم صداقتی مردی که، زندگی را به بیماران نیازمند عضو پیوندی، هدیه کرد

ابراهیم صداقتی مردی که، زندگی را به بیماران نیازمند عضو پیوندی، هدیه کرد

اخبار :
منتشر شده در ۲۱ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۳

رییس واحد اهداء عضو استان، از انجام نهمین اهدا عضو، طی سال جاری از سوی یک جوان ۳۹ ساله رودانی خبر داد.

ابراهیم صداقتی مردی که، زندگی را به بیماران نیازمند عضو پیوندی، هدیه کرد

به گزارش پایگاه خبری قشم، محمود حسین پور رییس واحد اهدای عضو هرمزگان امروز گفت: ابراهیم صداقتی،  ۳۹ ساله اهل رودان و دارای دو  فرزند، در شب ۱۶ دی ماه  با علائم سردرد شدید و ناگهانی و افت سطح هوشیاری به بیمارستان رودان مراجعه  می‌کند.

این جان آفرین عزیز سابقه فشار خون کنترل نشده داشته که طی سال گذشته داروهای خود را مصرف نکرده و به دنبال اجتناب از مصرف دارو، دچار فشار خون بالا و متعاقب آن خون ریزی عروق مغزی می‌شود.

در بدو ورود به بیمارستان رودان برای این جان آفرین عزیز، سی تی اسکن مغزی انجام شده و به علت شدت آسیب به سلول های مغزی بلافاصله با آمبولانس به بیمارستان شهید محمدی منتقل می‌گردد اما متاسفانه مرگ مغزی ابراهیم صداقتی در بدو ورود توسط پزشکان متخصص تایید و بعد از رضایت خانواده مبنی بر اهدا اعضاء بدن عزیزشان، هماهنگی لازم با مرکز پیوند جنوب کشور  جهت اعزام جراح پیوند انجام شد.

دکتر حسین پور در ادامه افزود: بامداد امروز کبد این جان آفرین عزیز طی عمل هاروست برداشت و جهت پیوند به بیماران نیازمند به بیمارستان این سینای شیراز منتقل شد.

دکتر حسین پور ضمن طلب آمرزش برای این جان آفرین گرانقدر، از خانواده ایثار گر صداقتی برای انجام این عمل خداپسندانه که موجب نجات یک بیمار دیگر شد؛ تقدیر کرد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=19558

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *