اجتماعیپیشنهاد سردبیرکرونا

آغاز محدودیت های کرونایی وضعیت نارنجی در شهرستان بندرعباس

فرماندار بندرعباس در جلسه ستاد مقابله با کرونا از آغاز محدودیت های کرونایی وضعیت نارنجی در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به تبدیل وضعیت کرونایی شهرستان بندرعباس به وضعیت نارنجی، محدودیت های جدید اعمال خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از فارس،عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا اظهار داشت: باتوجه به نارنجی شدن وضعیت کرونا در شهرستان بندرعباس ،لازم است مردم شهرستان بندرعباس، ادارات، بازاریان، ناوگان حمل و نقل، مجتمع‌های تجاری و سایر مکان های عمومی پروتکل‌های بهداشتی را بیش از گذشته رعایت کنند.

وی در ادامه بیان کرد: دستگاههای ذی ربط و تیم‌های بازرسی  نظارت‌های خود را افزایش دهند و حوزه انتظامی نیز مراقبت کند تا مراسمات عروسی در فضای بسته برگزار نشود و در صورت لزوم با حداقل نفرات در محیط باز انجام شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: راهنمایی و رانندگی و هلال احمر و سایر ارگانها و سازمان‌هایی که سیستم پیجر صوتی دارند با هشدارهای صوتی در سواحل و بوستانها مسافرین را از وضعیت نارنجی شهرستان آگاه سازند و اعلام کنند تا آنها هر چه سریعتر بندرعباس را به مقصد شهر خود ترک کنند.

کناری اظهار کرد: نیروی انتظامی با کمک هلال احمر ورودی های شهرستان را کنترل کنند و شهرداری با نصب بنر در ورودی‌های شهر اطلاع رسانی کند که وضعیت شهرستان نارنجی است و ورود مسافر به شهر ممنوع می باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به حساسیتی که در کمپ ماده ۱۶ وجود دارد باید هر چه سریعتر نسبت به جداسازی افراد اقدام شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا