امروز : ۹ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۶:۱۲
صفحه نخست | اجتماعی | آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در شب یلدا

آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در شب یلدا

اخبار :
منتشر شده در ۱ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۹

به همت شرکت نفت ستاره خلیج فارس زندانیان جرائم غیرعمد هرمزگان در شب یلدا به آغوش خانواده‌هایشان بازگشتند.

آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در شب یلدا به همت شرکت نفت ستاره خلیج فارس

به گزارش پایگاه خبری قشم، در آستانه شب یلدا ۵ زندانیان جرائم غیرعمد در هرمزگان به همت شرکت نفت ستاره خلیج فارس به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.

علیرضا جعفرپور مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس بیان کرد: حمایت در راستای آزادی زندانیان که سوءسابقه‌ای در پرونده آن‌ها وجود ندارد علاوه بر مساعدت به شخص مدیون، تلاشی به منظور حمایت از خانواده‌های آن‌ها از انواع آسیب‌های اخلاقی و روانی و همچنین تضمین سلامت اجتماعی است.

وی تصریح کرد: امیدواریم این اقدام حسنه بتواند به‌عنوان الگو در سطح جامعه ترویج شود و افراد و شرکت‌های حقیقی و حقوقی با ورود به این حوزه، زندگی دوباره‌ای را به زندانیان جرائم غیرعمد و خانواده آنان هدیه دهند.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس ابراز کرد: این شرکت همچنین در آغاز سال ۱۴۰۲ نیز در این راستا تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد را به آغوش خانواده‌هایشان بازگردانده بود.

وی افزود: این مجموعه عظیم نفتی کشور به‌ عنوان بزرگ‌ترین تأمین‌کننده سبد سوخت کشور و بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان، افزون بر تضمین امنیت تأمین سبد سوخت کشور، عدالت‌محوری و توجه به مسئولیت‌های اجتماعی را سرلوحه‌ خود قرار داده است.

جعفرپور گفت: این شرکت افزون بر اشتغال‌زایی گسترده در جنوب کشور که به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم به کاهش آسیب‌های اجتماعی منجر شده است، توجه به مسئولیت‌های اجتماعی را نیز همواره مدنظر قرار داده است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=18304

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *