امروز : ۲۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۲۱
صفحه نخست | اجتماعی | آبفا برای رفع مشکل آب در هرمز فکر اساسی کند

آبفا برای رفع مشکل آب در هرمز فکر اساسی کند

اخبار :
منتشر شده در ۱۴ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۸

امام جمعه هرمز گفت: مشکل آب جزیره هرمز باید اساسی رفع شود و مسؤولان آبفا مردم را از گرفتاری نجات دهند چون فصل گردشگری هم در راه است.

به گزارش پایگاه خبری قشم، حجت السلام جعفر رستاخیز امام جمعه هرمز در خطبه های نماز جمعه این هفته این جزیره گفت: مشکل آب هرمز باید اساسی حل شود و از مدیر عامل آب و فاضلاب استان هرمزگان می خواهم سریع به این موضوع رسیدگی کنند.

وی گفت: هنوز فصل گردشگری در این جزیره شروع نشده است ولی متاسفانه این مشکل دامنگیر شهروندان این جزیره شده است. این مشکل چند هفته ای هست دامنگیر مردم این جزیره شده که باید مسئولان آب و فاضلاب استان این مشکل را برطرف کنند و هرچه زودتر واحد تولید آب قدیمی بروزرسانی بشود. چرا که این آب آشامیدنی برای فضای سبز استفاده می شود باتوجه به اینکه تصفیه خانه فاضلاب راه اندازی شده ولی متاسفانه آب آن به هدر می رود.

امنیت امروز را مدیون نیروی انتظامی هستیم

امام جمعه هرمز بااشاره به فرارسیدن هفته نیروی انتظامی بیان کرد: نیروی انتظامی در جهان نظیر ندارد امروز امنیتمان را مدیون نیروهای مسلح هستیم نیروی خدوم انتظامی خالصانه در خدمت مردم است.

وی گفت:  به فرموده رهبری عزیز امروز دشمنی با اسلام آشکارتر شده دشمن احساس خطر کرده از تعالیم قرآن کریم به همین دلیل به این کتاب الهی اهانت می‌کنند این نشانه دشمنی بیشتر است.

وحدت جهان اسلام سبب بسته بشدن بساط غارتگری دشمن می شود

امام جمعه هرمز گفت: اتحاد مسلمانان به آمریکا و همپیمانانش ضربه وارد می‌کند و مانع دست اندازی غارتگری و دخالت آنها می‌شود اتحاد کشورهای اسلامی در منطقه آسیا و شمال آفریقا مانع دزدی زورگویی و دخالت‌های آمریکا خواهد شد.

حجت الاسلام رستاخیز با اشاره به سالگرد انتفاضه مردم فلسطین گفت: مردم فلسطین قوی‌تر شده‌اند یک زمانی با سنگ در مقابل رژیم غاصب مقابله می‌کردند امروز به موشک مجهز شده اند.

رابطه با مصر بسیار سودمند است

امام جمعه هرمز بااشاره به رابطه جمهوری اسلامی ایران و کشور مصر گفت: مصر دروازه ورود به آفریقا است روابط با کشورهای اسلامی به ویژه با مصر می تواند بسیار سود مند برای کشور ما باشد.

امام جمعه هرمز بااشاره به هفته وقف بیان داشت: وقف صدقه جاریه است کاری که ماندگار است برای آخرت خود بشتابید.

امام جمعه هرمز در خطبه نخست بااشاره به آیات وروایات گفت:  دنیا میدان عمل است و آخرت میدان حساب است سفر طولانی در پیش داریم برای سفر آخرت خودمان را آماده کنیم.

وی بیان داشت: معنای توکل این نیست که بنشینیم حرکت نکنیم بگوییم به خدا توکل کردم کارها درست می‌شود معنای حقیقی توکل این است که تلاش و کوشش کنیم آنچه در توان داریم به کار ببندیم و به خاطر اینکه توانمان محدود است توانایی غلبه بر هوای نفس نداریم باید به خدا توکل کنیم.

رستاخیز گفت:  بالاترین حد توکل یقین است به این معنا وقتی که کار را درست انجام دادیم در مسیر صبر کنیم یقین  داشته باشیم که خداوند متعال راه‌های سعادت را به ما نشان می‌دهد و پیروز خواهیم شد.

امام جمعه هرمز بیان کرد: نشانه یقین آن است که متوکل صاحب یقین از غیر خدا نترسد فقط در برابر عظمت خدا سجده کند ان‌های با ایمان از سرزنش هیچ ملامت‌گری ترس ندارند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=15293

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *