امروز : ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۵۶
صفحه نخست | اخبار قشم | رییس شورای تامین شهرستان: تامین سوخت شناورهای صیادی بدون مجوز قشم در دستور کار است

رییس شورای تامین شهرستان: تامین سوخت شناورهای صیادی بدون مجوز قشم در دستور کار است

منتشر شده در ۱۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۱

 رییس شورای تامین شهرستان قشم گفت: مشکل تامین سوخت برای شناورهای صیادی بدون مجوز این شهرستان مرزی در مسیر حل‌ و رفع قرار گرفت و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری قشم، محمد محمدحسینی اظهار داشت: با همراهی و همفکری اعضای شورای تامین این شهرستان و تدبیر و تصمیم این شورا پیگیری های خوبی برای حل این مشکل انجام شده است.

فرماندار قشم ادامه داد: دغدغه‌های صاحبان شناورهای صیادی بدون مجوز در خصوص تامین سوخت از طریق مراجع ذی ربط در دست بررسی است و به زودی این موضوع حل و فصل خواهد شد.

جزیره قشم دارای یکی از بزرگترین نوارهای ساحلی است و از دیرباز تاکنون شغل عمده مردم این جزیره به ویژه جامعه محلی آن مرتبط با شیلات و صنایع وابسته به آن بوده و هست.

این جزیره زیبا با وسعت ۱۵۰۰ کیلومتر مربع از تنگه هرمز به موازات ساحل جنوبی ایران به طول ۱۳۵ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر از توابع هرمزگان است و ۳۰۰ کیلومتر خط ساحلی دارد.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=15399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *