امروز : ۲۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۴۵
صفحه نخست | اخبار قشم | امام جمعه اهل سنت شهرستان قشم: عدم وجود ایستگاه آتش ‌نشانی در اسکله تجاری یک فاجعه است

امام جمعه اهل سنت شهرستان قشم: عدم وجود ایستگاه آتش ‌نشانی در اسکله تجاری یک فاجعه است

منتشر شده در ۲۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۴۶

شیخ خطیبی، امام جمعه اهل سنت شهرستان قشم در خطبه اول نماز جمعه این هفته ضمن محکوم کردن جنایت علیه فلسطین گفت: پیروزی حماس را به مردم فلسطین تبریک می‌گویم.

به گزارش پایگاه خبری قشم، وی افزود: قوم یهود از دیرباز با اقداماتشان به اسلام ضربه زدند و اکنون با همان تفکرات به دشمنی با مسلمانان می‌پردازند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان قشم در خطبه دوم نماز جمعه تصریح کرد: آتش‌سوزی لنج باری در اسکله بهمن اولین باری نبود که اتفاق افتاد و قطعا آخرین بار هم نخواهدبود بنابراین قطعا نیاز است اخطار و تذکر جدی به کسانی داده‌شود که از مردم عوارض می‌گیرند اما به آن‌ها خدمات مناسبی ارائه نمی‌دهند.

وی اضافه کرد: وقتی که در کنار ساحل در جایی که لنج لنگر انداخته‌است آتش‌سوزی ایجاد می‌شود و هیچ ایستگاه آتش ‌نشانی در یک اسکله تجاری وجود ندارد یک فاجعه است.

شیخ خطیبی در ادامه عنوان کرد: اینطور به نظر می‌رسد که این مسئولان سرنوشت مردم و تجار را به باد سپرده‌اند و مردم چگونه می‌توانند به این اسکله و مسئولان آن اعتماد کنند.

وی افزود: مقصران این موضوع باید پاسخگو باشند، عذرخواهی کنند و درصدد جبران آن برایند تا این حادثه دیگر تکرار نشود تا دیگر شاهد این قضایا نباشیم.

امام جمعه اهل سنت شهرستان قشم در ادامه با اشاره به موضوع بنزین خاطرنشان کرد: متاسفانه هنوز اقدام خوبی برای کاهش صف‌های بنزین صورت نگرفته‌است و این هم نوعی بی‌تدبیری است.

وی ادامه داد: مردم به ستوه آمده‌اند و باید چندین ساعت در صف‌های بنزین معطل باشند و این اتفاق در کشوری که نفت‌خیز است زیبنده نیست.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=15593

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *