امروز : ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۹:۲۷
صفحه نخست | اقتصادی | بهره برداری از پست ۶۳ کیلووات شهرک توحید بندرعباس

بهره برداری از پست ۶۳ کیلووات شهرک توحید بندرعباس

اخبار :
منتشر شده در ۱۰ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۱

به گزارش پایگاه خبری قشم، مهدی اسلام پناه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد، صبح جمعه ۱۰ شهریور ماه با استقبال رسمی مهدی دوستی استاندار هرمزگان در فرودگاه بین‌المللی شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس به منظور ادامه بهره برداری از طرح‌های هفته دولت در این استان وارد بندرعباس شد.

معاون رئیس جمهور در ادامه راهی شهرک توحید بندرعباس شد و در اولین برنامه خود ضمن بازدید میدانی از بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس، پست برق ۶۳ کیلووات را افتتاح کرد.

رئیس سازمان ملی استاندارد در حاشیه این افتتاح در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در ادامه بهره برداری و کلنگ زنی طرح‌های هفته دولت، در خدمت مردم شریف هرمزگان هستیم و چند طرح توسعه‌ای و زیرساختی به همت استاندار هرمزگان افتتاح می‌شود.

وی افزود: این طرح‌ها به افزایش سطح خدمات رسانی کمک خواهد کرد و امیدواریم ثمرات تحولی این پروژه‌ها را مردم نیز احساس کنند.

اسلام پناه گفت: امروز در اولین برنامه یک پست ۶۳ کیلووات در شهر بندرعباس مورد بهره برداری قرار گرفت، این پروژه با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان تکمیل شده و بناست برق بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی این شهر و پروژه‌ها و طرح‌های جوار را تامین کند.

وی تصریح کرد: این طرح در کمترین زمان ممکن به بهره برداری رسیده و زیرساخت لازم برای توسعه این منطقه را فراهم آورده است.

گفتنی است معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد قرار است امروز چندین طرح دیگر را در بندرعباس و بندرخمیر مورد بهره برداری قرار دهد و یا کلنگ زنی کند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=14008

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *