امروز : ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۹:۰۶
صفحه نخست | اقتصادی | بازدید مدیرکل بازرسی هرمزگان از تصفیه خانه فاضلاب بندرعباس

بازدید مدیرکل بازرسی هرمزگان از تصفیه خانه فاضلاب بندرعباس

اخبار :
منتشر شده در ۱۶ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۵۱

مدیرکل سازمان بازرسی استان هرمزگان به همراه قائم مقام شرکت آب و فاضلاب هرمزگان به همراه کارشناسان سازمان بازرسی از روند توسعه و پیشرفت فیزیکی تصفیه خانه فاضلاب شهر بندرعباس و انتقال پساب به صنایع غرب بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری قشم، مدیرکل سازمان بازرسی استان هرمزگان به همراه قائم مقام شرکت آب و فاضلاب هرمزگان به همراه کارشناسان سازمان بازرسی از روند توسعه و پیشرفت فیزیکی تصفیه خانه فاضلاب شهر بندرعباس و انتقال پساب به صنایع غرب بازدید کرد.

در همین راستا و با هدف جلوگیری از ورود پساب به دریا و بهره برداری از ظرفیت آن برای مصارف غیر شرب، قراردادی با تعدادی از صنایع بزرگ غرب بندرعباس در قالب تفاهم نامه آبفا با شرکت توسعه و زیرساخت خلیج فارس منعقد شده است که می بایست طبق برنامه زمان بندی به سرانجام برسد.

با تکمیل این پروژه که تاثیرات اجتماعی به سزایی خواهد داشت، تمامی فاضلاب تصفیه شده به صنایع غرب بندرعباس منتقل می شود.

محمد اسمی مدیرکل بازرسی هرمزگان در این روز، ضمن بازدید از ایستگاه های پمپاژ، خط انتقال حاشیه خور  وروند توسعه تصفیه خانه فاضلاب بندرعباس، اهمیت و حساسیت تصفیه تکمیلی فاضلاب و انتقال پساب برای مصارف غیر شرب را مورد تاکید قرار داد.

وی با قدردانی از تلاش های آبفا و دست اندرکاران این پروژه، بر تسریع در روند اجرایی پروژه در زمان مقرر با هدف تحقق مطالبه شهروندان تاکید کرد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=15349

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *