امروز : ۲۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۵۸
صفحه نخست | اخبار قشم | تور قشم️

تور قشم️

منتشر شده در ۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۸

به گزارش پایگاه خبری قشم، امتیاز ۵ از ۵ | از ۳۲۹۳ کاربران به تور قشم

آرانا پرواز

ارزانترین

گرانترین

به‌روزترین

نزدیکترین تاریخ

فیلترها

تور قشم پاییز

۳

قشم ایر –  قشم ایر

۱۴ مهر – ۲۵ مهر

فرجام پرواز

۳,۹۱۰,۰۰۰

تاریخ های تور

تور قشم مهر

اقساطی

۳

وارش –  وارش

۷ مهر – ۲۵ مهر

آرشین پرواز

۳,۹۱۰,۰۰۰

تاریخ های تور

تور زمینی قشم مهر

اقساطی

۳

قطار کویر –  قطار کویر

۱۴ مهر – ۱۸ مهر

فرجام پرواز

۱,۳۹۰,۰۰۰

تاریخ های تور

ره بال

تور قشم مهر

اقساطی

۳

قشم ایر –  قشم ایر

۲۵ مهر – ۲۸ مهر

گردشگر زمان

۴,۳۳۰,۰۰۰

تاریخ های تور

بلیط هواپیما

بلیط تهران استانبول

بلیط هواپیما تهران مشهد

درباره سفر قشم

اطلاعات و موقعیت

اطلاعات پرواز

خرید تور قشم، شروع یک ماجراجویی منحصر به فرد و ارزان. خرید تور ارزان قشم انتخابی مناسب برای افرادی‌ست که به دنبال تجربه متفاوت جنوب گردی هستند که در دل آن مسافران لحظه آخر می‌توانند تفریحات جذابی همانند طبیعت گردی، کمپینگ و همچنین تفریحات آبی لاکچری غواصی را هم تجربه کنند. شکم گردی در حین سفر و میل کردن غذاهای محلی بزرگترین جزیره خلیج فارس یکی از لذت‌های به یادماندی سفر به جزیره قشم است که از لذیذترین این غذاها می‌توان به کلمبا، موفلک و …. اشاره کرد. جزیره اقتصادی ایران از آن دسته جزیره‌هایی است که هم گردشگری و هم تاریخی محسوب می‌شود؛ این جزیره از دوره ساسانیان باقی مانده و به همین علت مسافران لحظه آخر می‌توانند در این جزیره آیین‌های سنتی زیادی را مشاهده کنند.

 

🔵نکته‌ای که در تور داخلی قشم حائز اهمیت است، نزدیک بودن جزیره کیش و قشم است که مسافرین می‌توانند با استفاده از اتوبوس‌های دریایی یا قایق‌های تندرو بین این دوجزیره جابه‌جا شوند.

تور قشم از تهران

تور قشم از تهران به دلیل تعداد زیاد برگزاری از مبدا تهران یکی از ارزانترین و اقتصادی‌ترین تورهای داخلی برای تجربه سفر است.

🔵 ایرلاین های نظیر ایران ایر، آسمان، قشم ایر و آتا شرایط پرواز تور داخلی قشم از تهران را برگزار می‌کنند. همچنین در روز پروازهای تهران – قشم حدودا نزدیک به ۲۰ تا هستند که به همین علت امکان برگزاری تورهای لحظه آخری قشم از تهران را به نسبت دیگر شهرها به مراتب بیشتر است. مدت پرواز مستقیم تهران – قشم حدود ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه هست که مسافرین در این پرواز مسافت ۶۰۰ کیلومتری را طی می‌کنید؛ لازم به ذکر است بدانید که امکان دارد این مدت زمان پرواز در شرایط آب و هوایی متفاوت افزایش یا کاهش پیدا کند.

 

🔵قیمت تور قشم

قیمت تور قشم نسبت به تورهای جزیره کیش، هزینه به‌صرفه‌تری دارند. همچنین اگر بخواهیم قیمت تورهای قشم را با دیگر تورهای داخل کشور مقایسه کنیم، تورهای قشم اقتصادی‌تر هستند و هزینه کمتری هم دارند؛ این هزینه اقتصادی را می‌توان مدیون لاکچری نبودن هتل‌های این جزیره دانست.

 

🔵قیمت تور داخلی قشم برای توریست‌ها در تابستان و اواخر بهار به علت هوای گرم و شرجی که دارد، کاهش پیدا می‌کند؛ اما در فصل‌های سرد سال همانند پاییز و زمستان که آب و هوای این جزیره مطلوب می‌شود، قیمت تورهای قشم هم افزایش پیدا می‌کند.

🔵تور قشم لحظه آخری

یکی از انتخاب‌های هوشمندانه‌ای که مسافرین قشم پیش‌رو دارند، تور لحظه آخری قشم است. تورهای لحظه آخری زمانی برگزار می‌شوند که ظرفیت تور تکمیل نشود و همچنان صندلی‌هایی برای مسافرین وجود داشته باشد. اغلب تورهای لحظه آخری قشم توسط آژانس‌های چارتر کننده قوی گردشگری ارائه می‌شوند. اما در چه زمان و تاریخی؟

 

🔵معمولا این نوع تورها در ماه‌های کم گردشگر، روزهای بعد از تعطیلات، اواسط بهار تا اواسط تابستان که به علت هوای گرم و شرجی جزیره قشم و …. بهترین زمان برای تهیه تور قشم لحظه آخری است. اما برای اطلاع بهتر از آفرهایی قشم، می‌توانید عضو گوش به زنگ لحظه آخر شوید تا هر زمانی که آفر و تخفیفی برای تورها درنظر گرفته شد، مطلع باشید.

 

🔵همانطور که اشاره داشتیم، تورهای لحظه آخری از نظر هزینه برای گردشگران بسیار سودآور است اما قبل از خرید تور باید به امکانات تور و شرایط کنسلی آن توجه داشته باشند. از آنجا که تورهای لحظه آخری آفر ویژه‌ای را برای گردشگران تداعی می‌کند، قوانینی هم دارد که مسافرین باید به آن توجه داشته باشند. به عنوان مثال: گاها امکان دارد توریست از رزرو تور قشم پشیمان شود و قصد داشته باشد که تور خود را کنسل کند؛ در این حین برخی از آژانس‌های گردشگری تمامی هزنیه را به عنوان جریمه از مسافر دریافت می‌کنند. پس لطفا حواستان را در حین رزرو تور لحظه آخری قشم باشد!

🔵نکته‌ای که در این تورها حائز اهمیت می‌باشد، متفاوت نبودن کیفیت هتل و سفر تور قشم لحظه آخری با تور استاندارد است که مسافرین می‌توانند تور مقرون به صرفه این جزیره را خریداری کنند.

🔵تور ارزان قشم

به طور کلی تور قشم نسبت به دیگر تورهای جزیره داخلی هزینه‌ای مقرون به صرفه دارد. اما برخی از مسافرین ترجیح می‌دهند تا همان تور را با قیمت ارزانتری تهیه کنند که به مواردی نظیر آب و هوا، زمان پرواز تهران – قشم و هتل بستگی دارد. آژانس‌های گردشگری در فصل تابستان پایین‌ترین قیمت را برای تور قشم درنظر می‌گیرند که مسافرین در فصل‌های گرم سال می‌توانند تور ارزان قشم را خریداری کنند. همچنین اگر پرواز در ساعات آخر شب یا عصر هنگام باشد، تورهای قشم هم ارزانتر می‌شود.

 

🔵تور آف خورده قشم

آفر تور قشم از دیگر روش‌هایی است که مسافرین می‌توانند تورهای استاندارد باکیفیت را با قیمتی ارزان خریداری کنند. در ایامی که گردشگران کمتری تقاضای سفر به قشم را دارند، آژانس‌های مسافرتی تخفیف‌های ویژه‌ای را برای تورها درنظر می‌گیرند تا بتوانند تمامی بلیط‌های چارتر شده را به فروش برسانند. به عنوان مثال: در ایام گرم تابستان و اواخر بهار به علت شرجی بودن جزیره قشم، مسافرین کمتری قصد سفر به قشم دارند و به همین دلیل امکان ارائه آفر تور قشم افزایش پیدا می‌کند؛ در فصل پاییز و زمستان از آنجا که آب و هوای قشم، به حالت مطلوب حرکت می‌کند، تقاضای سفر به این جزیره بیشتر می‌شود و امکان ارائه آفر تور قشم کاهش پیدا می‌کند.

تور زمینی قشم

تور زمینی قشم با دو وسیله قطار و اتوبوس برگزار می‌شود که همه مسافرینی که دسترسی به قطار و اتوبوس داشته باشند، می‌توانند خود را به جزیره بندرعباس برسانند و سپس با لنج به جزیره قشم بروند؛ مدت زمانی که مسافرین در مسیر هستند بسته به هر شهر و وسیله سفر گوناگون است، اما مدت زمانی که مسافرین در مسیر دریایی بندرعباس – قشم هستند ۴۵ – ۶۰ دقیقه است. به طور معمول مدت زمان سفر با قطار مقدار کمی بیشتر از اتوبوس هست (مسافرین با اتوبوس حدود ۱ ساعت زودتر به بندرعباس می‌رسند، اما به نوع قطار هم بستگی دارد که امکان سریع رسیدن مسافرین به مقصد است.)

تور هوایی قشم

سفر به قشم با هواپیما رایج‌ترین و پرطرفدارترین راه برای سفر به این جزیره است.

🔵قیمت تورهای هوایی قشم معمولا گرانتر از تورهای زمینی هستند و این به خاطر گرانتر بودن قیمت بلیط هواپیما قشم می‌باشد. اگر هزینه و قیمت تور برای شما اهمیت چندانی ندارد، پیشنهاد ما به شما سفر با تور هوایی قشم می‌باشد. راحتی، صرفه‌جویی در وقت، امکانات رفاهی پیشرفته، تخفیف‌های ویژه برای کودکان و غیره از جمله مزایای سفر با هواپیما است.

 

🔵تور هوایی قشم، انتخابی هوشمندانه برای مسافرانی که سفری آسان را به سفری پرچالش ترجیح می‌دهند؛ تورهای هوایی اغلب به صورت ۲ ساعته مسافرین را به بزرگترین جزیره خلیج فارس می‌رسانند و این مدت زمان امکان دارد برای مسافرانی که از تهران سفر نمی‌کنند، افزایش یا کاهش پیدا کند. همچنین مسافرین در بعضی از ایام سال می‌توانند تورهای ارزان و لحظه آخری قشم را با آفرهای ویژه تهیه نمایند.

 

🔵شرکت‌های هواپیمایی قشم ایر، وارش، تابان، معراج، ایران ایر و …. تور هوایی قشم را پوشش می‌دهند و از بهترین ایرلاین‌ها می‌توان به قشم ایر و ایران ایر اشاره داشت. همچنین از دیگر نکاتی که باید در تورهای هوایی قشم توجه داشت، محدودیت بار است که مسافرین حدود ۳۰ کیلوگرم می‌توانند وسایل جابه‌جا کنند.

برگزاری تورهای قشم از شهرستان ها

همه مسافران داخلی که می‌خواهند به جزیره قشم سفر کنند، شهر تهران (فرودگاه مهرآباد) را بنا به دلایلی انتخاب نمی‌کنند و قصد دارند از شهرهای اطراف تهران به جزیره قشم سفر کنند. همچنین باید این را درنظر داشته باشید که تورهای قشم از تهران به نسبت دیگر شهرهای ایران بیشتر  ارائه می‌شود و همین باعث شده امکان برگزاری تورهای ارزان و لحظه آخری قشم در این شهر هم بیشتر شود. علاوه بر آن باید این را در نظر داشته باشید که تورهای قشم از شهرستان همه روزه نیستند و در ایام خاصی برگزار می‌شوند.

 

🔵در ابتدای تاسیس فرودگاه قشم، تنها دو پرواز مستقیم در هفته برگزار میشد که مقصد آن‌ها نیز شهر تهران بود. امروزه اما از این فرودگاه علاوه بر تهران، به مقاصد مشهد، شیراز، اصفهان و دبی و بالعکس پرواز مستقیم برگزار می‌شود. لازم به ذکر است که هم‌اکنون برای مسیر تهران – قشم و بالعکس همه روزه پرواز وجود دارد اما برای شهرهای دیگر همچنان فقط دو روز در هفته پرواز برگزار می‌شود.

 

🔵تور قشم از تهران : مدت زمان پرواز تهران قشم ، حدود ۱:۳۰ است.

 

🔵تور قشم از مشهد : مدت زمان پرواز مشهد قشم ، حدود ۱:۵۵ است.

 

🔵تور قشم از اصفهان : مدت زمان پرواز اصفهان قشم ، حدود ۱:۳۰ است.

 

🔵تور قشم از ساری : مدت زمان پرواز ساری قشم ، حدود ۱:۵۰ است.

🔵تور قشم از تبریز :  مدت زمان پرواز تبریز قشم ، حدود ۲:۱۱ است.

 

🔵سفر به قشم برای خرید اجناس باکیفیت

برای اینکه بتوانید به بزرگترین جزیره خلیج فارس سفر کنید، راه‌های زیادی پیش رویتان است؛ اما اگر برای خرید اجناس باکیفیت به این شهر سفر می‌کنید، بهترین تور قشم، تورهای زمینی با قطار به حساب می‌آید. علت این امر هم نگه‌داشتن وسایل در کوپه هست که باعث شده مسافرین سفری مفرح و آسوده را تجربه کنند. همچنین برخی افراد سفر با  اتومبیل شخصی و اتوبوس را به قطار ترجیح می‌دهند که حدودا ۱۴ الی ۱۵ ساعت در مسیر هستند؛ اما باید این راهم درنظر داشته باشند که برای نگهداری اجناس خریداری شده در اتوبوس و هواپیما، محدودیت بار وجود دارد و توریستان باید میان ۲۰ الی ۳۰ کیلوگرم همراهشان باشد و به همین دلیل هواپیما و اتوبوس چندان گزینه مناسبی به حساب نمی‌آید.

 

🔵سفر به قشم به قصد سفر و تفریح

اگر قصد دارید تا زمان زیادی را در جزیره اقتصادی ایران سپری کنید، تورهای هوایی بهترین گزینه محسوب می‌شود؛ ولی چرا؟ از مهمترین علت این امر می‌توان به  زمان کمتری دانست که توریستان در هوایپما قرار دارند. اما هزینه آن بیشتر از تورهای زمینی است!

 

🔵مدت زمانی که توریستان در تورهای هوایی سپری می‌کنند، حدودا ۱۲۰ دقیقه است و با توجه به فصل‌های سال، قیمت و هزینه تورهای قشم هم تغییر می‌کند.

 

🔵تور قشم با قطار، سفری با صدای ریل!

🔵تورهای قشم با استفاده از قطار، یکی از وسیله‌هایی است که توریستان را به بزرگترین جزیره غیرمستقل جهان می‌رساند. سفرهای قطاری به بزرگترین جزیره خلیج فارس حدودا ۱۸ – ۲۰ ساعت زمان می‌خواهند که پس از رسیدن به ایستگاه راه‌آهن بندرعباس باید با استفاده از ترنسفر به اسکله شهید حقانی بندرعباس حرکت کنید تا لنج‌ها شما را به مقصد سفرتان برسانند. همچنین زمان حرکت لنج‌ها از ساعت ۰۶:۰۰ – ۲۳:۰۰ است و هر ۱ ساعت یکبار حرکت می‌کنند؛ میزان ساعاتی که توریستان بر روی کشتی قرار دارند، حدود ۶۰ – ۴۰ دقیقه هست

🔵تور قشم با اتوبوس، سفری طولانی اما پر از خاطره

همانطور که می‌دانید، سفرها و تورهای زمینی بزرگترین جزیره خلیج فارس طولانی مدت هستند و مسافرین زمان زیادی را در مسیر طی می‌کنند تا به مقصد برسند. معمولا مدت زمانی که تورهای قشم با استفاده از اتوبوس نیاز دارند، ۱۶ – ۱۷ ساعت است که به بندرعباس می‌رسد و پس از آن حدود ۶۰ دقیقه هم در لنج حضور دارند.

🔵قبل از سفر با تور قشم این نکات را در نظر بگیرید

🔵پیش از خرید تور قشم به نکات زیر توجه کنید تا سفری شاد و راحت را تجربه کنید.

 

بهتر است دمای هوا را بررسی کنید و لباس مناسب با خود به همراه داشته باشید.

کمی با آداب و رسوم مردم قشم آشنا باشید و در این جزیره به رسومات آن‌ها احترام بگذارید.

قشم آب و هوای گرمی دارد و به دلیل مجاورت با دریا رطوبت زیادی بر اقلیم آن غالب است؛ پس اگر تحمل گرما را ندارید در اواخر بهار و فصل تابستان به این جزیره سفر نکنید.

اگر از سفر با هواپیما می‌ترسید و می‌خواهید با قیمت مناسب‌تری به این جزیره سفر کنید بهتر است تور زمینی قشم را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید خودروی خود را نیز با قطار همراه خود ببرید.

یکی از نکاتی که در کاهش هزینه تور نقش دارد خرید تورهای لحظه آخری قشم و پروازهای چارتر قشم است که اغلب وجود دارند

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=15042

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *