امروز : ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۲۰:۳۱
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | ۷ میلیارد تومان تجهیزات به ۱۴۰ هنرستان هرمزگان تحویل شد

۷ میلیارد تومان تجهیزات به ۱۴۰ هنرستان هرمزگان تحویل شد

منتشر شده در ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۲
هنرستان

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از فارس از بندرعباس، در مراسمی به همت اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان و با حضور محمد گلستانی‌نژاد، سرپرست حوزه استاندار و روابط عمومی به عنوان نماینده ویژه استاندار هرمزگان، مراسم توزیع تجهیزات هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش استان برگزار شد.

در این مراسم تجهیزات تخصیص داده شده برای ۱۴۰ هنرستان استان با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال تحویل داده شد.

تجهیزات ارائه شده ۵۰ رشته فنی و حرفه‌ای از جمله صنایع شیمیایی، معماری داخلی، مکانیک خودرو، عکاسی، ساختمان، تاسیسات سرمایشی، جوشکاری، صنایع فلزی، الکترونیک، نقشه کشی ساختمان و رشته های دیگر را پوشش می‌دهد. 

محمد گلستانی نژاد نماینده ویژه استاندار در این مراسم با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به توجه بیشتر به آموزش فنی و حرفه‌ای و سیاست اعلامی استاندار هرمزگان در گسترش آموزش‌های فنی در استان در راستای افزایش مهارت افراد جویای کار، مراکز آموزش و فنی و حرفه‌ای را پیشران پیشرفت هرمزگان دانست. 

وی همچنین با اشاره به ظرفیت صنعتی استان، رشته‌های فنی را دارای پتانسیل بالا در اشتغال زایی دانست و تاکید کرد که کمک‌های بیشتری از ناحیه استانداری به مراکز فنی و حرفه‌ای صورت خواهد گرفت و تجهیز و نوسازی امکانات هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای استان هرمزگان یکی از برنامه‌های جدی مهدی دوستی استاندار هرمزگان در زمینه توانمند سازی نیروی کار در این استان است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=11843

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *