امروز : ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۲۷
صفحه نخست | اجتماعی | نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با فرزندان شاهد شاغل در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با فرزندان شاهد شاغل در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۲۴ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۸:۰۶

نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ، مشاور استاندار هرمزگان در امور شاهد و ایثارگران، مشاور امام جمعه استان در امور شاهد و ایثارگران، رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان با فرزندان شاهد شاغل در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در سالن کوثر دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری قشم، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در نشست صمیمی با فرزندان شاهد شاغل در دانشگاه علوم پزشکی که با حضور روح‌الله احترامی مشاور استاندار هرمزگان در امور شاهد و ایثارگران، مهدی احترامی مشاور امور ایثارگران نماینده ولی فقیه در استان و حجت الاسلام حاج سید عباس تقوی رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار شد گفت: افتخار ما خدمت به فرزندان شاهد شاغل در دانشگاه است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان گفت: این سعادت بزرگی است که شما عزیزان در زمره فرزند شهید هستید و امروز اینجا جمع شدیم تا با افتخار خواسته ها و مشکلات شما عزیزان را پیگیری کنیم و این سعادت بزرگی برای ما و همکارانم است.

دکتر غلامعلی جاودان اقتدار و صلابت ایران اسلامی را مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران عنوان کرد و افزود: همه ما مدیون شهدای این آب و خاک هستیم و نباید هیچگاه از آرمان های انقلاب اسلامی غافل شویم و اگر با هم متحد باشیم دشمن نخواهد توانست هیچ تجاوزی به خاک و میهن انجام دهد.

وی در جمع فرزندان معزز شهدا اذعان کرد: شما فرزندان شهدا با تقدیم عزیزان خود در راه دفاع از کشور و و برقراری امنیت، کاری بزرگ و ستودنی انجام دادید که این افتخار بزرگی برای دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان است.

بالاترین مقام بهداشت و درمان در هرمزگان با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم تا با معرفی هر چه بیشتر شهدای معظم، طرز تفکر، اخلاق و معنویت والای آن بزرگ مردان را هم در فضای جامعه امروز گسترش داده و هم سرلوحه اعمال خود قرار دهیم تصریح کرد: حضور در جمع شما برای ما روحیه بخش است و همچنین یاد و خاطره‌ ازخودگذشتگی‌های آن سرداران شهید در ذهن مردم قدرشناس میهن مان همواره باقی خواهد ماند و با ادای احترام به شما اعلام می کنیم که مدیون خون شهدا هستیم و برای شما یادگاران آن بزرگ مردان آرزوی بهروزی، موفقیت، سلامتی و سربلندی را داریم.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=15610

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *