اخبار قشمسیاسی

متن نامه اعتراضی دکتر محمدشریف رنجبر به فرماندار شهرستان قشم

🔹 متن نامه اعتراضی دکتر محمدشریف رنجبر عضو شورای اسلامی شهرستان قشم به فرماندار شهرستان قشم:
جناب آقای مهندس نصری
فرماندار محترم شهرستان قشم
با سلام و احترام
بدینوسیله اینجانب محمدشریف رنجبر عضو شورای اسلامی شهرستان قشم به دلایل ذیل درخواست ابطال مصوبه شماره ۳۱ مورخ ۹۸/۶/۲۳ این شورا و برگزاری مجدد جلسه انتخاب هیات رئیسه را دارم:
۱- جلسه بدون اعلام کتبی و تعیین موضوع جلسه و بدون هماهنگی با اینجانب برگزار گردیده در حالی که اینجانب کاندید ریاست بودم. دو روز قبل از تشکیل جلسه آقای عبدالجلیل امینی در یک گروه واتساپی مربوط به این شورا پیشنهاد جلسه را داده بودند که اینجانب به محض مشاهده پیام در همان گروه اعلام کردم در مسافرت هستم و در آن زمان در آستارا در شمال کشور بودم.
۲- حضور آقای عبدالجلیل امینی در شورای شهرستان مبهم است. روستای طبل قانونا از بخش شهاب منفک شده و این امر رسما اعلام گردیده است و این روستا به بخش حرا پیوسته است. ایشان در انتخابات شورای بخش حرا شرکت کرده و منتخب این شورا در بخش هستند ولی تا کنون به عنوان نماینده بخش حرا به شهرستان معرفی نشده اند.
۳- با توجه به اینکه در این دوره شهر هرمز از شهرستان منفک شده و نماینده این شهر در جلسات شهرستان قشم شرکت نمی نماید آیا نماینده طبل می تواند با توجه به انفکاک از بخش شهاب در جلسات بخش شهاب شرکت کند و به عنوان نماینده این بخش، خود را کاندید ریاست شورای شهرستان بنماید؟
با تشکر
محمدشریف رنجبر
عضو شورای اسلامی شهرستان قشم
🔷 مجموعه خبری جزیره قشم را دنبال کنید تا از بروزترین اخبار سیاسی و اجتماعی جزیره قشم خبردار شوید🔻
https://chat.whatsapp.com/KqSAPgN1UWG21qMVmPtYPe
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا