اجتماعیپیشنهاد سردبیر

۹۰ درصد گروه‌های شغلی ۲، ۳ و۴ در بندرعباس تعطیل شد

معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار بندرعباس گفت: ٩٠ درصد؜ اصناف و بازاریان گروه‌های شغلی ۲ و ۳ و ۴ همزمان با اجرای طرح محدودیت هوشمند مقابله با بیماری کرونا در این شهرستان تطعیل شد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛به نقل از ایرنا،حسین باباخانی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از واحدهای صنفی سطح شهر بندرعباس و بررسی آخرین وضعیت تعطیلی صنوف غیر ضرور و فعالیت گروههای شغلی ٢، ٣ و ۴ اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبات ستاد استانی و شهرستانی مقابله با بیماری کرونا و کاهش شیوع و همه گیری این بیماری برای تعطیلی اقدام شد که همکاری اصناف و بازاریان شهر و شهرستان بندرعباس قابل تحسین است.

وی ادامه داد: ضمانت‌های اجرایی این طرح در رابطه با تعطیلی گروه‌های شغلی ٢ ، سه و چهار برخوردهایی است که با متخلفان انجام می‌شود و در بررسی های میدانی مشخص شد تعداد اندکی از صنوف غیر ضرور تخلف و فعالیت داشتند که در همین راستا ٧ واحد صنفی متخلف پلمب شد.

باباخانی خاطر نشان کرد: ٢٠ گشت تعزیراتی و بهداشتی در دو شیفت صبح و عصر بر اجرای طرح محدودیت های هوشمند در سطح شهر بندرعباس نظارت دارند که در صورت تخلف و تمرد از قانون، واحد صنفی متخلف به مدت ٢ هفته پلمب می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا