اجتماعیپیشنهاد سردبیر

۶۵میلیارد ریال برای احیای واحد های تولیدی هرمزگان سرمایه گذاری شد

سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت،معدن وتجارت هرمزگان گفت: برای احیای واحد های تولیدی استان از ابتدای سالجاری تا پایان مردادماه امسال بیش از ۶۵ هزار و ۸۴۷ میلیون ریال سرمایه گذاری شده است.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، ایوب رحیمی سر پرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت،معدن و تجارت، روز چهارشنبه با اعلام این خبر به رسانه‌ها افزود: در پنج ماهه امسال ۱۶ واحد تولیدی و صنعتی غیر فلزی به چرخه تولید بازگشته اند که هفت واحد در شهر بندرعباس و ۹ واحد دیگر در شهرستان های هرمزگان است.

وی بیان داشت: با فعال شدن دوباره این واحدها و بازگشت آن‌ها به مدار تولیدبرای ۱۵۸ نفر اشتغالزایی شده است.

سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان زمینه فعالیت دوباره این واحدهای صنعتی را بیشتر در بخش‌ کانی‌های غیرفلزی و صنایع غذایی  و همچنین صنایع فلزی عنوان کرد.

رحیمی یادآور شد: سال گذشته نیز ۴۴  واحد در استان هرمزگان به چرخه تولیدبازگشته اند که بیشتر در حوزه کانی غیر فلزی، شیمیایی، غذایی و فلزی بودند.

سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت، خاطر نشان کرد: تامین نقدینگی، خارج شدن از تملک بانک‌ها، تعیین سرمایه گذار جدید، تغییر ساختار واحد تولیدی و مشارکت واحدهای صنعتی بزرگ در راه اندازی واحدهای کوچک، از جمله اقدام‌های اجرا شده برای بازگشت این  واحدهای صنعتی به چرخه تولید بوده است

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا