امروز : ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۵:۱۸
صفحه نخست | اخبار قشم | ۳۳۸ نفر در قشم به کرونا مبتلا شدند

۳۳۸ نفر در قشم به کرونا مبتلا شدند

منتشر شده در ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸
مبتلا شدند

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، دکتر یاسر مرادی روز یکشنبه درگفت وگویی افزود: در همین مدت همچنین ۷۶ مورد بستری در بیمارستان ثبت شد که ۲۹ نفر از آنان در هفت روز گذشته بستری و مبتلا شدند.

وی ادامه داد: هم اکنون چهار نفر در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم و در بخش کرونا بستری هستند.

رییس شبکه بهداشت قشم تصریح کرد: از ابتدای همه گیری سویه اُمیکرون تا کنون پنج نفر در قشم به علت مبتلا به کرونا فوت کردند.

وی افزود: ۲ مورد متوفی ۲ دُز واکسن تزریق کرده، اما دُز یادآور (سوم) را دریافت نکرده بودند.

مرادی ادامه داد: یک مورد متوفی تنها یک دُز واکسن دریافت کرده بود و ۲ مورد دیگر در طرح واکسیناسیون کرونا شرکت نکرده بودند.

وی تاکید کرد: از مردم درخواست می‌شود در سریع‌ترین زمان ممکن برای تکمیل واکسیناسیون به مراکز تزریق واکسن قشم مراجعه کنند.

رییس شبکه بهداشت قشم با اشاره به ادامه وضعیت قرمز کرونا در این شهرستان افزود: همه افراد باید از مصرف کردن غذا یا مواد خوراکی در مکان‌های سربسته از جمله تالار و رستوران‌ها پرهیز کنند.

وی خاطرنشان کرد: رعایت فاصله اجتماعی و خودداری از شرکت در مراسم‌های شلوغ از دیگر توصیه‌های اکید شبکه بهداشت و درمان به مردم است.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتردر میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=11953

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *