اجتماعیاخبار قشم

۳خانواده برتر قرآنی جزیره قشم معرفی می شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم از انتخاب سه خانواده برتر قرآنی در جزیره قشم به منظور ترویج و توسعه آموزه های کلام وحی الهی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قشم،علیرضا کمساری گفت: هدف از برگزاری این طرح تکریم خانواده های قرآنی و نکوداشت فعالیت های حوزه قرآن کریم، ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی در قالب بسته های حمایتی و معرفی افراد و خانواده های برتر به عنوان نمونه قرآنی و الگوی مناسب در راستای رشد معنوی جامعه است.

وی ادامه داد: علاقمندان به شرکت در این طرح می توانند جهت ثبت نام، تا ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم مراجعه  یا تماس بگیرند.

این مقام مسئول با بیان اینکه خانواده های برتر تا ۲۳ اردیبهشت ماه معرفی می شوند، تصریح کرد: احراز فعالیت های حداقل سه نفر از اعضای خانواده در یکی از رشته های حفظ، قرائت و مفاهیم برای شرکت در این طرح ضروری است، همچنین برگزیدگان مسابقه ها و آزمون های سراسری قرآن کریم نیز می توانند در این طرح مشارکت کنند.

بنابر این گزارش علاقه مندان می توانند، برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت، https://qeshm.farhang.gov.ir/  مراجعه کنند و یا با شماره های ۰۷۶۳۵۲۵۲۶۹۷ و ۰۹۱۶۸۵۶۷۰۴۴ تماس بگیرند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا