اجتماعیپیشنهاد سردبیر

گسترش گردشگری کشاورزی موجب افزایش درآمد کشاورزان می‌شود

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: گسترش گردشگری کشاورزی در کشور علاوه بر جذب گردشگر و بهبود شرایط صنعت سفر و گردشگری و آشنایی بهتر علاقمندان به این بخش موجب افزایش درآمد کشاورزان می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛به نقل از ایرنا، ولی تیموری  روز پنجشنبه در جریان بازدید از مزرعه گردشگری شهرستان میناب اظهار داشت: توجه به گردشگری کشاورزی یکی از فصل‌های مورد توجه در سیاست های وزارت میراث فرهنگی و در راستای تنوع دادن به صنعت سفر و گردشگری است.

وی ادامه داد: براساس این سیاست کاربری زمین‌های کشاورزی هیچ تغییری نمی‌کند بلکه گردشگران با فعالیت‌هایی که در آنها انجام می‌شود آشنا می‌شوند و این برای بسیاری جذابیت دارد.

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اضافه کرد: همچنین کمک می‌کنیم تا زیرساخت‌های رفاهی برای نشاط شهروندان و در گام دوم برای صاحب کسب‌وکار ایجاد شود.

تیموری در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری شهرستان میناب کمک می‌کنیم که این می‌تواند از محل تسهیلات و یا تأمین زیرساخت‌های دسترسی باشد.

وی خاطر نشان کرد: سفر به هرمزگان و میناب بخشی از زمینی به استان‌های کشور برای بررسی رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا توسط تاسیسات گردشگری و آشنایی با مسائل و مشکل‌های آنان است و با گذر از این استان وارد استان دیگری خواهیم شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا