اجتماعیپیشنهاد سردبیر

کشف 222 کیلو تریاک از یک خودرو در میناب

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با هوشیاری و تلاش ماموران انتظامی شهرستان "میناب" در بازرسی از یک دستگاه خودرو پژو 222 کیلو تریاک کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از خبرگزاری فارس، سردار غلامرضا جعفری در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران انتظامی پلیس مبارزه باموادمخدر شهرستان “میناب” با همکاری اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر و مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ از انتقال مقادیر قابل توجهی موادمخدر تریاک از هشتبندی به میناب مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کارقرار دادند.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی با تشکیل اکیپی به محل مورد نظر اعزام و حین گشت زنی و کنترل محور هشتبندی به میناب به یک دستگاه خودرو پژو 405 مشکوک و دستور توقف دادند.

فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار داشت: ماموران جهت بررسی، خودرو را متوقف و در بازرسی دقیق از آن 222 کیلو و 100گرم تریاک کشف و ضبط کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

سردار غلامرضا جعفری خاطر نشان کرد: مبارزه با قاچاق مواد مخدر همواره در دستور کار پلیس است و در این رابطه از عموم مردم می خواهیم هر گونه مورد مشکوک در این زمینه را از طریق شماره 110 به پلیس گزارش دهند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا