اجتماعیپیشنهاد سردبیر

کشف ۳۲ کیلو گرم مواد مخدر در کیش

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ سرهنگ علی اصغر جمالی، فرمانده پلیس کیش در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش طی ۳ عملیات ضربتی ۱۰ نفر از اعضای شبکه سوداگران مرگ را دستگیر و ۳۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف کردند که متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی افزود: تیم های تخصصی پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس آگاهی، پاسگاه مرزی ساحلی شهید “سید نور خدا موسوی” و امنیت اخلاقی در عملیات های مشترک سوداگران مرگ را ناکام کردند.

سرهنگ جمالی افزود: سوداگران مرگ در قالب مسافرت خانوادگی با همکاری خانواده و اقوام نسبت به انتقال مواد مخدر به جزیره اقدام که ۴ نفر در ورودی بندرگاه مسافری و ۶ نفر دیگر حین جابه جایی و توزیع مواد مخدر به خرده فروشان دستگیر شدند.

فرمانده پلیس کیش تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونایی متأسفانه تقاضا برای مصرف همچنان وجود داد و این خود باعث ترغیب سوداگران مرگ برای فروش مواد مخدر در جزیره می شود.

ارشد ترین مقام انتظامی در جزیره کیش اظهار داشت: برخورد با سوداگران مرگ و افرادی آسایش و آرامش مردم و جامعه را سلب می کنند بطور جدی در دستور کار نیروی انتظامی کیش قرار گرفته و مخلان امنیت و هنجار شکنان جامعه بدانند که نیروی انتظامی اجازه هیچ گونه هنجار شکنی و عرض اندام به آنان را در جزیره کیش نخواهد داد.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش خاطر نشان کرد: هرچند سوداگران مرگ شیوه و شگردهای ورود و فروش مواد مخدر را تغییر می دهند اما هوشیاری مأموران این فرماندهی با همکاری خوب مردم شریف موفقیت های خوبی را در سال ۱۳۹۹ برای ما به ارمغان داشته است.

گفتنی است، از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و بیش از ۱۲۰ نفر در این خصوص دستگیر شدند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا