امروز : ۲۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۱۷
صفحه نخست | اجتماعی | کشف یک فقره زمین خواری به ارزش یک هزار و ۱۷۰ میلیارد ریال در قشم

کشف یک فقره زمین خواری به ارزش یک هزار و ۱۷۰ میلیارد ریال در قشم

منتشر شده در ۱ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۰
کشف یک فقره زمین خواری به ارزش یک هزار و 170 میلیارد ریال در قشم

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف یک فقره زمین خواری به ارزش یک هزار و ۱۷۰ میلیارد ریال و رفع تصرف آن در شهرستان قشم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قشم، سردار علی اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف یک فقره زمین خواری در قشم گفت: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام اطلاعاتی فردی که در یکی از روستاهای تابعه شهرستان قشم اقدام به تصرف غیر قانونی اقدام به زمین خواری کرده بود شناسایی و پیگیری موضوع را بصورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی و با حضور کارشناس اداره بنیاد مسکن به محل اعزام که با بررسی های میدانی صورت گرفته مشخص شد دونفر بنامان معلوم بصورت غیر قانونی اقدام به تصرف مقدار ۵۸ هزارو ۵۹۰ متر زمین کرده اند.

این مقام انتظامی استان با بیان اینکه حفظ و حراست از بیت المال و اراضی ملی یکی از اولویت های مهم ماموریتی پلیس است، تصریح کرد: در این رابطه دو متهم احضار و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ارزش اراضی ملی رفع تصرف شده در این عملیات را برابر اعلام نظر کارشناسان مربوطه یک هزار و ۱۷۰ میلیارد ریال  عنوان کرده و اظهار داشت: با هماهنگی قضایی و حضور نمایندگان مسکن و شهرسازی ،اداره بنیاد مسکن شهرستان، اراضی مورد نظر رفع تصرف شدند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=16912

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *