امروز : ۴ مرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰:۱۷
صفحه نخست | اخبار قشم | کشف بیش از ۴ میلیون نخ سیگار قاچاق در مرزهای آبی قشم

کشف بیش از ۴ میلیون نخ سیگار قاچاق در مرزهای آبی قشم

منتشر شده در ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷
مرزهای دریایی

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از فارس از بندرعباس، سردار حسین دهکی صبح امروز گفت: مرزبانان دریایی شهرستان قشم مبارزه با قاچاقچیان و سرباندهای قاچاق را در دستور کار خود قرار داده و با اجرای یک طرح عملیاتی موفق شدند یک باند وارد کننده کالای دخانی به مرزهای دریایی استان را متلاشی کنند. 

سردار دهکی افزود: مرزبانان با اشراف اطلاعاتی و کسب خبری مبنی بر اینکه دو فروند شناور حامل سیگار قاچاق قصد تخلیه محموله خود را در حوالی جزیره قشم به قایق های تندرو دارد، سریعا برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. 

این مقام ارشد مرزبانی استان هرمزگان در ادامه گفت: مرزبانان حین گشت زنی در منطقه شناور قاچاقچیان را در حال تخلیه سیگارهای قاچاق مشاهده کردند. 

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با بیان اینکه قاچاقچیان با افزایش سرعت و با استفاده از تاریکی شب از محل متواری شدند، اذعان داشت: مرزبانان در بررسی دقیق از منطقه موفق شدند ۴ میلیون و ۶۰۶ هزار و ۸۰۰نخ سیگار قاچاق را کشف کنند.  

سردار حسین دهکی با بیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار اطلاعاتی می باشد، گفت: ارزش ریالی کالاهای دخانی کشف شده ۵۰میلیارد و ۷۲۴میلیون ریال برآورد شده است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=13376

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات