اجتماعیاخبار قشم

کشف۲ فقره قتل عمد به دلیل اختلافات خانوادگی

با هوشیاری و سرعت عمل کارآگاهان پلیس آگاهی استان 2 فقره قتل عمد مسلحانه به دلیل اختلافات خانوادگی کشف و قاتلان در کمتر از 72ساعت دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ سردار “غلامرضا جعفری” فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به این دو فقره قتل بیان داشت: مأموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از قتل ۲ نفر و همچنین مجروح شدن یک نفر دیگر بر اثر تیراندازی در یکی از محلات بندرعباس مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی صحت و سقم موضوع با تشکیل تیمی منسجم و با حضور و هدایت عملیاتی رئیس پلیس آگاهی استان به جهت حفظ صحنه و آلات و ادوات جرم، بررسی صحنه قتل و کارشناسی لازم به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: با انجام تحقیقات میدانی مأموران حاضر در صحنه از شاهدان عینی مشخص شد افرادی به منزل مقتول یورش برده و با اسلحه کلت کمری ۲ نفر را به قتل رسانده و یک نفر دیگر را نیز با شلیک گلوله مجروح کرده اند.

سردار جعفری خاطر نشان کرد: از آنجایی که متهمان با ۲ خودرو پژو ۴۰۵ به درب منزل مقتولان مراجعه کرده بودند سریعا با هماهنگی عوامل انتظامی شهرستان بندرعباس یکی از خودروها در ورودی شهر به همراه ۴ سرنشین شناسایی و سرنشینان آن طی عملیاتی پلیسی دستگیر و جهت ادامه تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی منتقل شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: مأموران با بهره گیری از اقدامات فنی و اطلاعاتی و شیوه های پلیسی مخفیگاه ۳ نفر دیگر از قاتلان که به یکی از استان های مجاور متواری شده بودند را شناسایی و با هماهنگی و اخذ نیابت قضائی اکیپی از مأموران جهت دستگیری به محل مورد نظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند.

سردار جعفری با بیان اینکه برابر اظهارات متهمان علت قتل اختلافات خانوادگی عنوان شده است، افزود: در بازرسی از مخفیگاه آنها یک قبضه اسلحه کلت کمری به همراه یک تیغه خشاب و ۴ فشنگ جنگی کشف و دستگیر شدگان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا