اقتصادیپیشنهاد سردبیر

کاریابی برای ۶۲۱ نفر از کارجویان تحت حمایت کمیته امداد هرمزگان

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان گفت: طی هشت ماهه سالجاری برای 621 نفر از کارجویان تحت حمایت کاریابی انجام گرفت.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ عبدالرضا خسروانی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان در خصوص کاریابی گفت: حوزه اشتغال کمیته امداد طی چند سال گذشته تلاش کرده است، ضمن تعامل با دستگاه‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و بنگاه‌های کوچک اقتصادی که به نحوی مرتبط به استفاده از افراد متخصص و نیروی کار هستند از فرصت‌های شغلی موجود برای توانمندسازی اقتصادی خانواده‌های تحت حمایت استفاده شود.

خسروانی افزود: طی هشت ماهه سالجاری برای ۶۲۱ نفر از کارجویان تحت حمایت کاریابی انجام گرفت که در این خصوص ۹۸ میلیون تومان هزینه شده است.

این مسؤول درباره بسته‌های تشویقی قابل‌استفاده در اجرای برنامه کاریابی، گفت: مؤسسات کاریابی، شرکت‌های خدماتی، کارفرمایان مشمول دریافت این بسته تشویقی درزمینه پرداخت حق بیمه سهم کارفرما و پرداخت تسهیلات کارفرمایی در مناطق شهری و روستایی هستند که سقف تسهیلات کارفرمایی تا مبلغ ۵۰ میلیون تومان به ازای به کارگیری هر مددجو و پرداخت حق بیمه سهم کارفرما به مدت دو سال متوالی می باشد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان افزود: سال گذشته ۴۹۵ نفر از کارجویان تحت حمایت در قالب طرح کاریابی بنگاه‌های اقتصادی مشغول به کار شدند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا