پیشنهاد سردبیرفرهنگ و هنر

از نیروهای اداره سواد آموزی تقدیر شد

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان و به مناسبت 7 دی ماه سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی، از نیرو های ستادی اداره نهضت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به مناسبت ۷دی سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی توسط حضرت امام خمینی ( ره ) در سال ۵۸،  از نیروهای اداره سواد آموزی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان تقدیر شد.

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان در این مراسم ضمن تبریک هفته سوادآموزی و همچنین تبریک به مناسبت کسب رتبه بسیار خوب و قابل قبول استان توسط سواد آموزی گفت:  نهضت سواد آموزی به عنوان یادگار حضرت امام خمینی (ره) و به عنوان یک نهاد موثر و مهم در زمینه کاهش بی سوادی در جامعه در ذهن مردم ماندگار خواهد ماند.

وی در ادامه سخنان خود  با تاکید بر نقش سواد در رشد وتعالی هر جامعه در ابعاد علمی ، فرهنگی و سیاسی، خواستار همکاری کلیه همکاران در راستای ریشه کنی بیسوادی شد.

بیت اللهی گفت: بی شک تلاش مضاعف، بی منت و تاثیر گذار شما مستحقق ثواب دنیوی و اخروی خواهد بود و بعنوان الگوی فرهنگی و انتقال فرهنگ و تشویق و ترغیب در همه امور تاثیرات عمیق در فراگیران خواهد گذاشت.

در پایان از نیروهای حوزه معاونت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان با اهدا لوح سپاس تجلیل گردید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا