امروز : ۴ مرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱:۱۴
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | نیاز به اعتبار ۸۰۰ تا هزار میلیارد تومانی برای بازسازی و بهسازی خورهای بندرعباس

نیاز به اعتبار ۸۰۰ تا هزار میلیارد تومانی برای بازسازی و بهسازی خورهای بندرعباس

منتشر شده در ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳
خورها

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایسنا، مهدی نوبانی بامداد امروز (۱۶ دی ماه )در جلسه ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان هرمزگان که با حضور وزیر نیرو، معاون استاندار هرمزگان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، بیان کرد: شهرداری بندرعباس قبل از بارندگی، چند روز گذشته عملیات لایروبی خورها و پاکسازی کانال ها را در دستور کار خود قرار داد و تمام نیروهای شهرداری در شهر بندرعباس به صورت آماده باش کامل در آمدند.
شهردار بندرعباس افزود: با توجه به آبگرفتگی در سطح شهر، بعضی از خیابان ها نشستی داشته و یکسری خسارت های جزیی به شهر وارد شده که قابل کنترل بود و می طلبد که برای برطرف کردن این مشکل همه ی دستگاه ها یاری گر مجموعه شهرداری باشند. 
نوبانی تصریح کرد: در این بارندگی به حدود ۱۵۰ واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده خسارت وارد و سقف ها و دیوارهای آنها مشکل ساز شده است که باید مرمت و بازسازی این منازل با همراهی و مشارکت دستگاه های مربوطه و خیرین صورت گیرد.
این مقام مسئول عنوان کرد: بالغ بر ۸۰۰ تا هزار میلیارد تومان برای خسارت وارده بر خورها و همچنین احداث بدنه سازی و کف سازی و بهسازی خورها نیاز است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=10011

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات