اجتماعیپیشنهاد سردبیر

نماینده مردم بندرعباس در مجلس: همه ارگان‌ها در مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولید به مرزبانی کمک کنند

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی گفت: مبارزه با جرائم به‌خصوص قاچاق کالا و حمایت از تولیدات ملی تنها با مشارکت و همکاری سایر ارگان‌ها و پشتیبانی مسئولین از طرح‌ها و ماموریت‌های مرزبانی محقق خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛به نقل از تسنیم، منصور آرامی،نماینده مردم بندرعباس در مجلس، در نشست مشترک با فرمانده مرزبانی استان ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و تقدیر و تشکر از تلاش‌های مجموعه مرزبانی در هرمزگان اظهارداشت: نقش این مجموعه در برقراری امنیت در مرزهای آبی کشور خصوصا خلیج فارس بسیار پررنگ و اثرگذار است.

وی افزود: مبارزه با جرائم به‌خصوص قاچاق کالا و حمایت از تولیدات ملی را تنها با مشارکت و همکاری سایر ارگان‌ها و سازمان‌ها و پشتیبانی مسئولین در جلسات استانی و مجلس شورای اسلامی از طرح‌ها و ماموریت‌های مرزبانی محقق خواهد شد.

آرامی با اشاره به تلاش بی وقفه مرزبانی در برقراری امنیت و آرامش در سواحل، همکاری تمام نهادها و دستگاه‌های دولتی و غیردولتی را با این نهاد پرتلاش خواستار شد.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و بندرخمیر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شرایط خدمتی سخت مرزبانان در بدترین شرایط آب و هوایی بویژه در جنوب کشور و با حجم ماموریت‌های بالا نشان از ایثار و رشادت مرزبانان هرمزگانی است.

در ادامه سردار دهکی فرمانده مرزبانی هرمزگان حمایت مسئولان به خصوص نمایندگان مجلس را موجب ارتقاء امنیت در سطح استان دانست و بر تقویت و تداوم این همراهی و پشتیبانی‌ها تاکید کرد.

این مقام ارشد مرزبانی در هرمزگان خاطرنشان کرد: مرزبانی به دنبال امنیتی پایدار در مرزهای آبی کشور است و علاوه بر آن به دنبال امنیتی مردم محور است که بر اساس ارزش‌های دینی اسلامی شکل گرفته باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا