اجتماعیپیشنهاد سردبیرکرونا

نحوه برگزاری کلاس‌های دانشگاه آزاد هرمزگان تا اول مهر مشخص می‌شود

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان گفت: نحوه برگزاری کلاس‌های درس این دانشگاه با توجه به شیوع کرونا و انجام واکسیناسیون در این استان، تا هفته اول مهر ماه مشخص می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، آتسا پارساپور روز سه‌شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی برای ایجاد زیرساخت های آموزش غیر حضوری سرمایه گذاری خوبی کرده که پس از پایان دوره کرونا هم می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

وی ادامه داد: کلاس‌های آموزشی این دانشگاه را با توجه به زیرساخت‌های فراهم شده می‌توان به صورت حضوری و یا نیمه حضوری برگزار کرد که به احتمال فراوان کلاس های مقاطع تحصیلات تکمیلی به صورت حضوری باشد و دانشجویانی مناطق دور از دانشگاه محل تحصیل در صورت تمایل می‌توانند در دانشگاه محل اقامت خود مهمان شوند.

وی اضافه کرد:‌ برای دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی هم به احتمال فراوان کلاس‌های درس به صورت تلفیقی از آموزش‌های حضوری و برخط برگزار شود تا مساله‌ای در زمان شیوع کرونا ایجاد نشود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان با بیان اینکه ۲۴ هزار و ۵۰۰ نغر دانشجوی این دانشگاه هستند، اظهار داشت: واکسیناسیون استادان، کارکنان و دانشجویان آغاز شده و بایستی امیدوار بود شرایط برای برگزاری کلاس‌های حضوری در تمام مقاطع فراهم شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا