امروز : ۲۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۴۲
صفحه نخست | اجتماعی | ناکامی قاچاقچیان در انتقال ۸۰۸ کیلو و ۷۰۶گرم انواع مواد مخدر در هرمزگان

ناکامی قاچاقچیان در انتقال ۸۰۸ کیلو و ۷۰۶گرم انواع مواد مخدر در هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۰
ناکامی قاچاقچیان در انتقال ۸۰۸ کیلو و ۷۰۶گرم انواع مواد مخدر در هرمزگان

 فرمانده انتظامی هرمزگان از ناکامی قاچاقچیان در انتقال ۸۰۸ کیلو و ۷۰۶گرم انواع مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: در این راستا سه دستگاه خودرو حامل موادمخدر توقیف و چهار قاچاقچی دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری قشم، سردار علی اکبر جاویدان روز شنبه در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی کنجی شهرستان بندرخمیر حین کنترل خودروهای عبوری محور خمیر به لارستان به یک دستگاه کامیون تریلی کشنده و یک دستگاه اتوبوس مشکوک شده و دستور توقف دادند.

وی افزود: ماموران خودروهای موردنظر را متوقف و در بازرسی دقیق از آن‌ها مقدار ۵۴۱ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه در زیر بار و بدنه خودرو جاساز شده بود، کشف و در این رابطه ۲ متهم را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی هرمزگان اظهار کرد: در عملیاتی دیگر نیز همزمان ماموران انتظامی شهرستان جاسک و میناب ضمن شناسایی و توقف یک دستگاه خودرو پژو حامل موادمخدر ۲۶۷ کیلوگرم حشیش و تریاک کشف و ضبط کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: با تلاش همه جانبه ماموران انتظامی ۸۰۸ کیلو و ۷۰۶ گرم انواع موادمخدر کشف، سه دستگاه خودرو حامل مواد توقیف و چهار قاچاقچی موادمخدر نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند.
وی با اشاره به عزم جدی پلیس استان در مقابله با پدیده خانمان سوز قاچاق مواد افیونی، از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ و سامانه پاسخگوی ۱۲۸ پلیس مبارزه با مواد مخدر گزارش دهند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=17281

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *