پیشنهاد سردبیر

نام گذاری یکی از کمپ پارک های قشم به نام بانوی اهدا کننده عضو

امام جمعه شهرستان قشم با حضور در منزل خانواده ماهیگیر (مرحومه غلام پور) از اقدام خداپسندانه خانواده متوفی در اهدای عضو آن مرحومه قدردانی کردند.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ حجت الاسلام و المسلمین میثم تارم در این دیدار با تسلیت و ابزار همدردی با این خانواده، گفت: برای یک خانواده غم از دست دادن اعضای خانواده بسیار سخت است اما شما با این اقدام خدا پسندانه و انسان دوستانه کار بسیار بزرگی را انجام دادید، کاری که فقط انسان های بزرگ با قلبی بخشنده می توانند انجام دهند.

 

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه اهدای عضو کار بسیار بزرگی است، اظهار داشت: اهدای عضو معامله با خدای تعالی و کاری ارزشمند است و این ایثار و فداکاری که برگرفته از مکتب اهل بیت (ع) و آموزه های دینی است تا همیشه ماندگار و ابدی است که قطعا در پیشگاه خداوند از اجر و قرب والایی برخوردار است.

 

وی تصریح کرد: یقینا انسان هایی که در این رفتار ایثارگرانه پیشرو هستند و خانواده هایی که برای اهدای اعضای عزیزانشان رضایت داده اند، بدانند ایثار و فداکاری آنان همیشه بوده و تا ابدیت باقی خواهد ماند.

 

حجت الاسلام والمسلمین تارم در پایان خاطرنشان کرد: یکی از بزرگترین و مهمترین دستاوردهای اینگونه اقدامات الگو و درس گرفتن از ایثار ماندگار خانواده های اهداکننده عضو است.

 

گفتنی است به پاس قدردانی و زنده نگه داشتن نام این مرحومه که با اهدا اعضای بدن خود به چندین نفر از هموطنان جان دوباره بخشید؛ یکی از کمپ پارک های در حال احداث جزیره به نام وی نام گذاری می شود.

«نادیه غلام پور» مادر ۳۴ ساله قشمی که به علت مرگ مغزی، پزشکان از وی قطع امید کرده بودند با اهدای اعضای بدنش پنج هموطن جانی دوباره گرفتند

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا