اجتماعیپیشنهاد سردبیر

مسوولان گام‌های موثری برای اشتغال ایثارگران هرمزگان بردارند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان خواستار جذب ۸۰ نفر از جامعه شاهد و ایثارگر این استان در شرکت پخش فرآورده‌های نفتی شد و گفت:مسوولان گام‌های موثری برای اشتغال این تعداد از جامعه ایثارگری بردارند.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، روز سه‌شنبه ، عطا ناوکی در نشست با علیرضا صادق‌آبادی مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی ایران افزود: بر اساس تفاهم‌نامه سابق با شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در استان هرمزگان هنوز این دغدغه جامعه ایثارگران رفع نشده است.

وی ادامه داد: سال گذشته بستر اشتغال ۱۷۶ نفر از جامعه هدف فراهم شد که امیدواریم امسال شاهد کاهش نرخ بیکاری بیشتری در بین این قشر باشیم.

احمد مرادی، نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با اشاره به لزوم رعایت سهمیه ۲۵ درصد جذب ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی، افزود: تقاضای شغل از مطالبات به حق مجموعه شاهد و ایثارگر است که باید به این موضوع توجه ویژه‌ای شود.

در پایان این نشست معاونان وزیر نفت ضمن هماهنگی با مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، پالایش نفت بندرعباس و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان، دستورات لازم را در این راستا صادر کردند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا