امروز : ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۱۹
صفحه نخست | ورزشی | مروری بر موفقیت های تیم فوتبال شهاب سوزا در لیگ برتر و منطقه ای هم از بعد قهرمانی و هم از بعد اخلاقی

مروری بر موفقیت های تیم فوتبال شهاب سوزا در لیگ برتر و منطقه ای هم از بعد قهرمانی و هم از بعد اخلاقی

منتشر شده در ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۴۵

باشگاه فرهنگی ورزشی شهاب سوزا که یکی از باشگاههای قدیمی و ریشه دار جزیره قشم می باشد به ثبت نامدارترین تیم‌های فوتبال قشم تبدیل شده که در دو فصل متوالی موفق به کسب عنوان قهرمانی و اخلاق در لیگ یک( منطقه ای) و سپس لیگ برتر قشم شد.

مروری بر موفقیت های تیم فوتبال شهاب سوزا در لیگ برتر و منطقه ای هم از بعد قهرمانی و هم از بعد اخلاقی

به گزارش پایگاه خبری قشم، این موفقیت‌های برجسته در تنها کمتر از دو سال نه تنها برای بازیکنان و مربیان این تیم، بلکه برای جامعه‌ی ورزشی و مردم شهر سوزا نیز افتخارآمیز بود.

از زمان فرا رسیدن جام قهرمانی در لیگ یک تا ورود به لیگ برتر، و قهرمانی، شهاب سوزا به موفقیت‌های بی بدیل دست پیدا کرد .این تیم بازی‌های مبارزاتی ارائه داد و بارها توانست با تلاش و همبستگی تیمی خود را به قله موفقیت برساند.

جام‌های (قهرمانی و اخلاق) کسب شده توسط شهاب سوزا شاهد برتری این تیم در همه جوانب بودند.

علاوه بر توانایی‌های ورزشی، این تیم از اهمیت و ارزش اخلاقی فوتبال نیز آگاهی داشت و توانست با استفاده از تجارب پیشکسوتان و بزرگان این تیم و راهنمائیهای آنها ،با انگیزه بالا، اراده، و انضباط، بیانیه‌ی بی‌نظیری از ورزش زیبا و رفتار اخلاقی به جامعه‌ی ورزشی ارائه دهد.

موفقیت باشگاه فوتبالی فرهنگی ورزشی شهاب سوزا در مسابقات لیگ یک ( منطقه ای)و لیگ برتر قشم به عنوان قهرمان محققانه بود. این مقام‌های کسب شده نشان از تلاش، اراده، و انگیزه فوتبالی‌های این تیم و همچنین نقش معنوی و اخلاقی این تیم در جامعه ورزشی شهر سوزا بود.

در پایان، با شگفتی و حماسه‌ی فصل‌هایی که تیم فوتبال شهاب سوزا تجربه کرد، موفقیت برای این تیم به عنوان قهرمان لیگ یک و لیگ برتر قشم تا جایی که جام قهرمانی و جام اخلاق را کسب کرد، یک موفقیت و پیروزی بی‌نظیر بود. این دستاوردها نه تنها نشان از توانایی و مهارت فوتبالی بازیکنان این تیم، بلکه نیز نمایانگر ارزش‌ها و اصول اخلاقی ورزشی برای جامعه ، مردم شهر سوزا و قشم بود.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=23695

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *