اجتماعیپیشنهاد سردبیر

کشف سوخت قاچاق در مرزهای آبی میناب

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف 53 هزار و 300 لیتر سوخت قاچاق در مرزهای آبی شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ سردار “حسین دهکی” در تشریح این خبر، اظهار داشت: مرزبانان استان هرمزگان در راستای تشدید اقدامات کنترلی، مراقبتی و حراست از مرزهای آبی کشور و مبارزه با قاچاقچیان سوخت موفق به شناسایی و توقیف یک محموله قاچاق سوخت شدند.

وی افزود: مرزداران دریابانی میناب، پس از کسب خبری مبنی بر خروج یک شناور حامل سوخت قاچاق به سمت یکی از کشورهای همسایه، در یک عملیات آبی موفقیت آمیز موفق شدند شناور را شناسایی، توقیف و در بازرسی از آن ۲۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق را کشف کنند.

سردار دهکی در ادامه تصریح کرد: مرزداران دریابانی میناب در یک عملیات دیگر نیز موفق شدند تعداد دو محفظه پلاستیکی حاوی ۳۳ هزار و۳۰۰لیتر سوخت قاچاق گازوئیل را در سواحل سیریک کشف کنند.

وی با اشاره به دستگیری ۷ متهم در این دو عملیات‌،بیان داشت: ماموران در مجموع موفق به کشف ۵۳هزار و ۳۰۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۱۵میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال شدند.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با تقدیر از همکاری خوب مرزنشینان با مرزداران استان خاطرنشان کرد: مرزبانان استان تمام تلاش خود در مبارزه با پدیده شوم قاچاق، ایجاد و استمرار امنیت پایدار و حراست از مرزهای استان در جنوب کشور را به کار گرفته اند و با اقتدار کامل از مرزهای مقدس کشورمان حراست و پاسداری می کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا