اجتماعیپیشنهاد سردبیر

مدیرعامل شرکت گازاستان: ۳۳ هزار انشعاب گاز در هرمزگان نصب شد

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان گفت: ۳۳ هزار انشعاب گاز پارسال در استان نصب شده، اما تنها ۱۵ هزار و ۷۰۰ مشترک اقدام به اتصال منازل خود به شبکه گازرسانی کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، فواد حمزوی ، مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان ،روز جمعه درگفت وگویی افزود: در شهر بندرعباس نیز تا کنون ۹ هزار انشعاب گاز در محلات این شهر نصب شده اما سه هزار و۵۰۰ مشترک نسبت به اتصال منازل خود به شبکه گازرسانی، اقدام کرده‌اند.

وی در خصوص علت افزایش گازخانگی درهرمزگان نیز افزایش تعداد مشترکان عنوان کرد و بیان داشت: نصب انشعابات در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ از رشد ۲۲۴ درصدی برخوردار بوده است.

این مسوول عنوان کرد: در مدت یادشده ۱۳هزار و ۶۶۷ انشعاب در شهرستان‌های برخوردار از گاز طبیعی از جمله بندرعباس، قشم، رودان، حاجی آباد، بندرخمیر، بستک و پارسیان  نصب شده است.

حمزوی ادامه داد: از این تعداد انشعابات نصب شده در استان هرمزگان ۱۰هزار و۶۵۰ انشعاب در مناطق شهری و ۳۰هزار و ۱۷ انشعاب در مناطق روستایی نصب شده است.

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان با تشریح آخرین وضعیت گازرسانی به شهرها و روستاهای این استان، تعداد خانوار روستایی زیر پوشش گاز طبیعی را ۹ هزار و ۴۸۰ خانوار و تعداد خانوار شهری برخوردار از گاز طبیعی را ۱۳۱ هزارو ۹۹۵ خانوار اعلام کرد.

وی، تعداد مشترکان شهری را ۱۳ هزار و ۲۳۶ مشترک و تعداد مشترکان روستایی را ۲ هزار و ۵۵۵ مشترک عنوان کرد و گفت: اتمام طرح‌های نیمه‌تمام گازرسانی روستاها، تداوم گازرسانی با اولویت گازرسانی به شهرها و روستاهای استان‌ از برنامه‌های مهم و شاخص شرکت گاز استان هرمزگان است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا