امروز : ۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۴۱
صفحه نخست | اجتماعی | مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس: تمامی مرخصی‌ها در پالایشگاه نفت ستاره خلیج‌فارس لغو شد

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس: تمامی مرخصی‌ها در پالایشگاه نفت ستاره خلیج‌فارس لغو شد

منتشر شده در ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷
پالایشگاه

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا،محمدعلی دادور روز شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: نشست‌های متعدد درون و برون‌سازمانی در راستای مصون‌سازی پرسنل این پالایشگاه در مواجهه با موج چهارم این بیماری در هرمزگان برگزار شده و با توجه به آغاز موج چهارم شیوع این ویروس در استان هرمزگان، پروتکل‌های بهداشتی را تشدید کرده‌ایم.

 

وی افزود: به همکاران و خانواده‌ها نیز توصیه شده که به‌هیچ‌وجه از هرمزگان خارج نشوند و تمام ماموریت‌ها نیز لغو شده است و سعی کرده‌ایم در روزهای اخیر از روش‌های مختلف با فرهنگ‌سازی حساسیت خانواده‌ بزرگ ستاره خلیج‌فارس را نسبت به این بیماری بار دیگر افزایش دهیم.

 

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس نیروی انسانی هر شرکتی را بزرگ‌ترین سرمایه آن شرکت عنوان کرد و اظهار داشت: با ایجاد امکان دورکاری کارکنان دارای بیماری‌های زمینه‌ای نظیر دیابت، مشکلات کلیوی، قلبی، عروقی و تنفسی تدابیری اندیشیدیم تا کمترین خطر پرسنل را تهدید کند.

 

دادور ادامه داد: در همین راستا چندین دوره آموزشی مجازی ویژه خانواده‌های کارکنان با محوریت افزایش مهارت مقابله با استرس در برابر کرونا در یک سال گذشته برگزار شده است.

 

تجهیز درمانگاه و افتتاح کلینیک طب کار در پالایشگاه ستاره خلیج فارس

وی در ادامه گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور روزانه نزدیک به ۱۲ هزار ماسک و سایر لوازم بهداشتی در اختیار پرسنل این پالایشگاه قرار گرفته است.

به گفته مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، مناسب‌سازی رستوران، مسجد، سرویس‌های ایاب و ذهاب، مکان‌های دریافت خدمات اداری و سالن‌های اجتماعات از ماه‌های پیش انجام شده است و با تأمین زیرساخت‌ها اکثر جلسات را نیز به‌صورت‌ برخط برگزار می‌کنیم.

دادور، اجرای طرح توسعه و تجهیز درمانگاه و افتتاح کلینیک طب کار شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس را زمینه‌ساز خدمات‌دهی بهتر و باکیفیت‌تر به کارکنان این پالایشگاه و کاهش بار مراجعات بر سامانه درمانی هرمزگان دانست و افزود: در این طرح آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و مولکولی در نظر گرفته شده که روزانه با انجام تست‌های مختلف خون و PCR وضعیت سلامتی پرسنل مشکوک را مورد رصد قرار می‌دهد که در نوع خود اقدامی کم‌نظیر در میان صنایع کشور است.

وی در پایان پرسنل پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس را مدافعان امنیت سبد سوخت کشور خواند و گفت: در شرایط فعلی صیانت از فرآیند تولید فرآورده‌های استراتژیک از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مهمترین طرحی که ایران را در تولید بنزین خودکفا کرد و صادرات این فرآورده را نیز به ارمغان آورد، بهره‌برداری از پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس بود.

این پالایشگاه به عنوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی دنیا و ایرانی‌ترین پالایشگاه کشور، روزانه با پالایش ۴۵۰ هزار بشکه میعانات گازی پارس جنوبی، کشور را در مسیر خودکفایی در تامین بنزین قرار داد.

با افتتاح فاز نهایی این پالایشگاه در دی ماه سال ۹۷، ظرفیت تولید روزانه بنزین پالایشگاه ستاره خلیج فارس به روزانه ۴۷ میلیون لیتر بنزین و ۱۵ میلیون لیتر گازوئیل رسید.

پس از پالایشگاه ستاره خلیج فارس که رتبه اول تولید بنزین در کشور را به خود اختصاص داده، پالایشگاه امام خمینی شازند، با تولید روزانه ۱۷ میلیون لیتر بنزین در رتبه دوم قرار دارد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=5081

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات