اجتماعیورزشی

فولاد هرمزگان قهرمان فوتسال نوجوانان بندرعباس شد

تیم فولاد هرمزگان عنوان قهرمانی رقابت های فوتسال جام سردار شهید سلیمانی رده سنی نوجوانان شهرستان بندرعباس را به دست آورد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛به نقل از ایرنا،در بازی پایانی این بازی‌ها تیم فولاد هرمزگان با نتیجه چهار بر ۲ از سد تیم خواجه عطا گذشت و عنوان قهرمانی را کسب کرد.
در دیدار رده بندی ۲ تیم شهدای قائم و شهسوار کربلا به مصاف هم رفتند که در پایان شهدای قائم موفق شد با نتیجه سه بر ۲ تیم شهسوار کربلا شکست داده و سوم شود.
رییس هیات فوتبال بندرعباس در این راستا گفت: این مسابقه‌ها تحت عنوان جام شهید سردار سلیمانی زیر نظرکمیته فوتسال هیات فوتبال شهرستان بندرعباس  با حضور هشت تیم در ۲ گروه برگزار شد.
محمد احمدی زاده افزود: در گروه نخست تیم‌های فولاد هرمزگان، ستاره اتحاد سرخون، شهدای قائم و شهید پالاهنگ و در گروه دوم خواجه عطا، شهسوار کربلا ، یادآور غدیر و نایبند حضور داشتند.
وی بیان داشت: پس از بازی‌های مرحله نخست چهار تیم فولاد و شهدای قائم از گروه نخست و خواجه عطا و شهسوار کربلا از گروه دوم به مرحله دوم صعود کردند.
رییس هیات فوتبال بندرعباس اظهارداشت: دراین مرحله فولاد هرمزگان با پیروزی چهار بر صفر بر تیم شهسوار کربلا و خواجه عطا با شکست سه بر ۲ شهدای قائم  ۲ تیم فینالیست این بازی ها شناخته شدند.
وی گفت: تیم شهسوار کربلا به عنوان تیم اخلاق این مسابقه‌ها شناخته شد، «محمود حمزه پور» از فولاد هرمزگان و «بنیامین فولادی» از تیم خواجه عطابه عنوان مربیان برترانتخاب شدند.
احمدی زاده یادآورشد: همچنین «عظیم سنگرزاده» و «نجیب روان» هر ۲ از تیم خواجه عطای بندرعباس به ترتیب به عنوان آقای گل مسابقه‌ها و فنی ترین بازیکن و «شایان خفته» از فولاد هرمزگان عنوان بهترین دروازه بان انتخاب شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا