پیشنهاد سردبیرورزشی

فولاد هرمزگان با ۲ گل کوثر اصفهان را شکست داد

تیم فولاد هرمزگان در هفته ششم لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور سه شنبه شب به مصاف تیم کوثر اصفهان رفت و درپایان با نتیجه ۲ بریک حریف خود را شکست داد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، تا قبل از این دیدار تیم فولاد هرمزگان با پنج امتیاز سوم و کوثر اصفهان با چهار امتیاز در مکان ششم جدول رده‌بندی قرار داشتند.
۲ تیم بازی را با احتیاط شروع کردند اما رفته فولاد هرمزگان با به دست گرفتن نبض بازی در دقیقه ۱۸ بازی نادر قنبری موفق شد دروازه کوثر اصفهان را باز کند. و نیمه نخست تیم فولاد با پیروزی به رختکن برود. 
با شروع نیمه دوم تیم میهمان برای رسیدن به گل تساوی تلاش زیادی ار خود نشان دادند اما شاگردان علی امیری در تیم فولاد هرمزگان با نمایش یک بازی زیبا اجازه خودنمایی به حریف  ندادند و در دقیقه ۲۳ بازی علیرضا مرادی گل دوم برای تیمش به ثمر رساند.
تیم کوثر که چیزی برای از دست دادن نداشت یکپارچه روی دروازه فولادهرمزگان حمله می کرد تا این که در دقیقه ۳۱ بازی توسط عرفان بهرامی به گل نخست دست یافت. 
در چهار دقیقه پایانی بازی تیم کوثر اصفهان روی به پاور پلی آورد تا حداقل بتواند از این دیدار یک امتیاز بگیرد اما موفق به این کار نشد و در پایان بازی را با نتیجه ۲ بر یک واگذار کرد تا سه امتیاز این دیدار به حساب فولاد واریز شود.
دیگر نماینده استان تیم صنایع هرمزگان در این هفته از رقابت‌ها استراحت داشت.
 این مسابقه‌ها با حضور ۲۶ تیم در سه گروه به صورت دوره ای (رفت و برگشت) برگزار می شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا