پیشنهاد سردبیرقشم

فرماندار قشم: موانع تولید باید برچیده شود

 فرماندار شهرستان قشم گفت: برای موفقیت در تولید باید موانع تولید از مسیر فعالان اقتصادی برداشته شود و این مهم با همکاری بین دستگاهی و وجدان کاری امکانپذیر است.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: با دستور استاندار هرمزگان با جدیت در پی ایجاد تسهیل برای تولیدگنندگان و رفع موانع پیش روی فعالان اقتصادی هستیم و در این مسیر با دستگاه یا نهادهای کم کار بدون تعارف برخورد می‌شود.

وی افزود: علاوه بر تثبیت اقتصادی و پیشرفت کشور در مقیاس شهرستانی  تا حدود زیادی اشتغال، تامین معیشت پایدار و رونق زندگی قشموندان به عملکرد دستگاه‌های مسئول در حوزه تولید و تامین زیر ساخت‌های سرمایه گذاری وابسته است.

به گفته رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قشم، پیگیری و اجرای مصوبات کارگروه، هماهنگی و همکاری بین دستگاهی و تعامل با سرمایه‌گذاران در حوزه های مختلف در بالاترین حد باید انجام شود.

در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید  شهرستان قشم، موضوعات مرتبط با سه شرکت ریز پالایشگاه جلبک قشم، همت بنیاد بتن و ذوب و احیای روی مطرح گردید.

در این جلسه بر همکاری اداره کل گمرگ شهرستان قشم در زمینه صادرات محصولات شرکت ریز پالایشگاه جلبک به سایر نقاط کشور، تشکیل جلسه فوق العاده کارگروه با دعوت از بانک صادرات استان برای تعامل با روند اقساط و بازپرداخت معوقات شرکت همت بنیاد بتن و اجرای مصوبه کارگروه استان در خصوص تامین سوخت شرکت ذوب و احیای روی، تاکید شد.

شایان ذکر است؛ بیش از ۲۰۰ شرکت تولیدی در شهرک‌های صنعتی قشم با حدود ۶ هزار نیروی کار مشغول فعالیت هستند که تولیدات بخشی از این واحدها به کشورهای خارجی صادر می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا