اخبار قشم

فرماندار قشم: فعالیت مسئولان در راستای تحقق مطالبات مردم با جدیت بیشتری دنبال می شود

نصری گفت: افتتاح و کلنگ زنی مجموعه ای از پروژه های عمرانی، آموزشی، اشتغالزایی در هفته دولت، گوشه ای از فعالیت های کارگزاران دولت در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان بوده و در ادامه راه این اقدامات با جدیت بیشتری ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از قشم، « علیرضا نصری » طی سخنانی در جمع جامعه اهل سنت شهر قشم اظهار کرد: ۴۰ طرح در حوزه های بهداشت و درمان، برق، عمران شهری و روستایی، حمل و نقل جاده ای، آموزش و پرورش و نوسازی و تجهیز مدارس، شیلاتی و اشتغالزایی و رونق تولید به مناسبت هفته دولت مورد بهره برداری و کلنگ زنی قرار گرفت.

وی مجموع پروژه های هفته دولت را معادل سه هزار میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی، استانی، بخش خصوصی، خیرین و … ذکر کرد.

فرماندار شهرستان قشم در ادامه به ترفندهای دشمنان نظام جمهوری اسلامی اشاره و اضافه کرد: آنچه موجب شکست دشمن در مقابل نظام اسلامی شده، همراهی مردم و اعتماد بی نظیری است که به رهبر معظم انقلاب دارند و بر همین اساس در مقابل تهاجم بیگانه، هرگز خادمین و منصوبان خود را تنها نگذاشته اند.

نصری تاکید کرد: وظیفه دولتمردان و همه کارگزاران نظام در سایر دستگاه ها سرعت بخشیدن به خدمات در جهت رفاه و رضایت مردم و قدردانی از اعتماد آنان است.

وی همچنین حمایت ائمه محترم جمعه را ارزشمند خواند و بر حرکت در جهت اجرای نصایح و توصیه های آنان در جهت تحقق مطالبات و نیازهای مردم تاکید کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا