امروز : ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۲۸
صفحه نخست | اقتصادی | اجرایی شدن فاز دوم تعویض و نصب روشنایی جدید در معابر روستای هلر

اجرایی شدن فاز دوم تعویض و نصب روشنایی جدید در معابر روستای هلر

منتشر شده در ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۵۷

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ جابر جاشو محمدی، دهیار روستای هلر از تعویض و نصب روشنایی جدید در معابر، زیباسازی و ایمن سازی روستای هلر خبر داد.

اجرایی شدن فاز دوم تعویض و نصب روشنایی جدید در معابر روستای هلر

جابر جاشو محمدی ضمن تشریح عملکرد دهیاری این روستا گفت: پروژه زیباسازی و ایمن سازی و اصلاح برق رسانی و بهسازی سه بلوار اصلی روستا ۷۲ پایه دکوراتیو، ۱۴۶ سرچراغی، ۲۷۰۰ متر کابل سه فاز زمینی و اجرای پیورس به طول ۱۵۰۰ متر مربع از جمله پروژه هایی بود که در سال جاری با اعتبارات عمرانی دهیاری در حال اجراست.

دهیار هلر افزود: فاز اول این پروژه یک ماه قبل از سال شروع شد که با نصب ۳۶ پایه روشنایی در بلوار ساحلی و بلوار وحدت ۴۰ درصد پیشرفت داشت، اکنون ۶۰ درصد کار که فاز دوم این طرح است در بلوار اصلی (مهر) روستا با نصب ۳۶ پایه روشنایی در حال انجام شدن است.

وی اضافه کرد: پایه های روشنایی قدیمی بعد از جمع‌آوری برای روشنایی قبرستان روستا مورد استفاده قرار خواهد گرفت و پس از انتقال، نصب خواهد شد.

دهیار روستای هلر ادامه داد: مابقی این پایه های روشنایی هم به بلوار بین سالن ورزشی و زمین چمن مصنوعی روستا منتقل و در آن جا نصب خواهد شد.
جاشو محمدی خاطرنشان کرد: هدف ما در تمام این پروژه ، اصلاح کابل برق از تک فاز به سه فاز در جهت زیباسازی و روشنایی فضای شهری بوده است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=23658

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *