اجتماعیپیشنهاد سردبیر

علت فوت دختر ۲۲ ساله در نوار ساحلی بندرعباس تحت بررسی است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان از بررسی دقیق و کارشناسانه زوایایی فوت مشکوک یک دختر در نوار ساحلی توسط کارشناسان انتظامی استان خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایسنا، سرهنگ عبدالمجید کرمی در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع یک مورد فوت مشکوک یک دختر جوان حدودا ۲۲ ساله در نوار ساحلی بندرعباس در موقعیت بوستان غدیر و مقابل استخر چمران در شب گذشته، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره جرایم جنایی و بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی با تشکیل تیمی به محل وقوع حادثه اعزام و ضمن هماهنگی و دعوت از مقام قضایی  در بررسی های اولیه صورت گرفته بر روی جسد متوفی هیچ گونه جراحت ، کوفتگی ، کبودی و آثاریچ مبنی بر وقوع درگیری متوفی و وقوع قتل عمد مشاهده نشد.

رییس پلیس آگاهی استان هرمزگان  اظهار کرد: با هماهنگی و دستور مقام قضایی و همکاری اورژانس جسد متوفی به سرد خانه سازمان پزشکی قانونی انتقال و بررسی دقیق و کارشناسانه زوایای پنهان علت فوت این دختر توسط  سازمان پزشکی قانونی و کارشناسان پلیس آگاهی با جدیت در دستور کار بوده که نتیجه نهایی علت فوت متعاقبا به سمع و نظر شهروندان و  عموم مردم استان می رسد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا