امروز : ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۹:۴۷
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | عبدالرضا سالاری سرپرست فرمانداری شهرستان رودان شد

عبدالرضا سالاری سرپرست فرمانداری شهرستان رودان شد

منتشر شده در ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۶
سالاری

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، مهدی دوستی در این حکم خطاب به سالاری آورده است: با عنایت به تخصص و تعهد جنابعالی و به موجب این حکم به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان رودان، منصوب می شوید.

انتظار می‌رود با بذل توجه به منشور اخلاقی دولت مردمی ایران قوی و در هماهنگی با دیگر دستگاه‌های کشوری و لشکری و با بهره‌گیری از نیروهای مجرب و توانا در انجام وظایف محوله عمل نمایید.

همچنین اینک که به عنوان بخشی از بدنه دولت سیزدهم به خدمت مشغول هستید، امیدوارم با اتکال به ذات ایزد منان، خود را خدمتگزار صادق برای مردم استان هرمزگان و شهرستان رودان دانسته و در راستای تحقق منویات رهبرمعظم انقلاب و سربلندی جمهوری اسلامی ایران، کوشا باشید توفیق روزافزون شما را آرزومندم.

عبدالرضا سالاری از نیروهای بومی و توانمند استان هرمزگان و اهل شهرستان رودان است که سوابق اجرایی و مدیریتی مختلف شامل رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودان، مسوول کانون خدمت رضوی و نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان رودان، مسوول هیأت رزمندگان اسلام شهرستان رودان و مسوول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان رودان را در کارنامه دارد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=10216

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *