اجتماعیاخبار قشمسیاسی

ضرورت تشکیل کارگروه های تخصصی با محوریت توسعه پایدار جزیره توسط نمایندگان مجلس

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ ابراهیم بلالی قشمی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری قشم گفت: در جهت تحقق وعده های نمایندگان در مجلس شورای اسلامی در راستای استفاده همه‌جانبه از ظرفیت نخبگان، جامعه محلی، دانشگاهی و صاحب‌نظران در رفع مشکلات، توسعه و آبادانی این منطقه ژئواستراتژیک در حوزه‌های مختلف، کارگروه‌های تخصصی توسعه ای ویژه‌ در شهرستان قشم تشکیل شود.

وی افزود: قطعاً با استفاده از جوانان نخبه، جامعه محلی و صاحب‌نظران شهرستان در بخش‌های مختلف در راستای تحقق اشعار منتخبین دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی می توان گام مهمی برداشت.

بلالی اضافه کرد: اعضای این کارگروه‌های تخصصی را کارشناسان، نخبگان و افراد صاحب نظر و دارای ایده و فکر تشکیل ‌دهند که پس از بررسی و کارشناسی مسایل و مشکلات هر بخش، موضوع در سطح استان و به تبع آن در کشور نیز پیگیری شود.

وی خاطر نشان کرد: کارگروه تخصصی توسعه ای حول سه محور اقتصادی، زیربنایی و فرهنگی باید ماموریت داشته باشد و نباید هیچ نگاه سیاسی در این بخش وجود داشته باشد، ماموریت آن نیز بر اساس کمک به توسعه پایدار شهرستان باشد.

او نیز در پایان تاکید کرد: کارگروه تخصصی توسعه ‌ای حلقه اتصال نمایندگان و مردم و به مثابه بازوی نمایندگان هستند و این کارگروه وظیفه دارد نقطه نظرات نخبگان تمامی گروه‌های سیاسی را دریافت کرده و در راستای بالندگی شهرستان به کار ببندد، قطعاً اقتصاد بالنده و تأمین معیشت جامعه محلی پیش نیاز فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی است. بنابراین تمام ظرفیت‌های شهرستان در شرایط کنونی باید در راستای توسعه پایدار به کار گرفته شوند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا