امروز : ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۹:۳۹
صفحه نخست | اجتماعی | ضرورت تزریق دو دز واکسن کرونا برای حضور در مدارس

ضرورت تزریق دو دز واکسن کرونا برای حضور در مدارس

منتشر شده در ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۲
حضور

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان، محمد قویدل، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان ضمن تبیین دستورالعمل‌های جدید رعایت نکات بهداشتی در مدارس، گفت: برای حضور در مدارس دانش آموزان و همکاران باید دو دُز واکسن تزریق کرده باشند و کارت واکسن خود را در اختیار مدرسه قرار دهند.

قویدل افزود: حفظ سلامتی همکاران و دانش آموزان در زمان حضور خود در مدارس جزء اولویت‌های آموزش و پرورش است و بایستی تمام شیوه نامه‌های بهداشتی رعایت شود.

او گفت: مدیران مدارس ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شیوه نامه های بهداشتی در مدارس، به منظور کیفیت بخشی به آموزش داشتن الگوی برنامه کلاسی امری ضروری است.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان با اشاره به ارسال دستورالعمل اجرایی بازگشایی مدارس شبانه روزی و پذیرش دانش آموزان خوابگاهی، افزود: مدیران مدارس شبانه روزی که دانش آموزان خوابگاهی دارند بایستی طبق ظرفیت اعلام شده پذیرش دانش آموزان را انجام دهند و نسبت به اجرای دقیق نکات بهداشتی کوشا باشند.

قویدل با بیان اینکه آموزش مجازی نمی‌تواند جایگزین آموزش و حضوری شود، گفت: دانش آموزان و همکاران در مدت زمان حضور خود در مدرسه برای حفظ سلامتی خودشان استفاده از ماسک الزامی است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=8341

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *